New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Užijte si jedinečný zážitek v Artisème zahradě s další Yoga Movement Experience

Udělejte si příjemnou středu s Yoga Movement signature lekcemi, letní atmosférou historické zahrady, piknikem & růžovým proseccem. Čeká vás dýchánek, jak má být!
Lucie Švábenská
——
28. června 2021

Foto: archiv Instagramu @yogamovementprague

Letní dny jsou konečně tady, a tak si je užijte naplno. Procházky ve městě i v přírodě, výlety, posezení u drinku s přáteli na zahrádce oblíbené restaurace, ale také příjemné akce, které vám dodají mnoho energie, radosti a přinesou skvělý zážitek. Tím je rozhodně například další Yoga Movement Experience!

Tentokrát vás toto oblíbené studio vezme do kouzelné zahrady Artisème přímo za Lennonovou zdí, kde vás již tuto středu 30. června od 18:30 bude čekat pestrý program. „Zahradu jsme vybrali, protože má své genius loci a její atmosféra má obrovské kouzlo. A protože pro Yoga Movement vybíráme vždy jen výjimečné lokality, je pro nás dojem z celého místa zásadní. Chceme, aby každá akce byla výjimečným zážitkem,“ dodává Adéla Porubská.

Hlavním bodem je lekce jógy přímo v podání Adély Porubské. Během 90minutové kreativní flow všichni zúčastnění prozkoumají svou sílu, flexibilitu i balanc. Po příjemné lekci jógy na vás bude čekat odměna v podobě růžového prosecca a pikniku, který si vychutnáte přímo v zahradě. Menu zatím zůstává tajemstvím, prozradit ale můžeme, že bude doplněno jedinečným výběrem vín od Lindy Karpašové a celou atmosféru doladí osvětlení při svíčkách. „Baví nás spojení jógy, přátel a skvělé atmosféry. Tato akce je především o komunitě, která k Yoga Movement neodmyslitelně patří,“ říká Adéla. Nakonec dostanete dárek s překvapením od Rituals, který potěší všechny vaše smysly.

Jaký je tedy přesný program? 

18.30–20.00 Yoga w. Adéla Porubská 

20.00–22.00 Picnic w. friends

Secret menu & vino by Linda Karpašová

& Secret box by Rituals

Pozor, místa jsou omezená! Jak se můžete zúčastnit? 

K účasti je třeba registrace, kterou můžete provést skrz email info@yogamovement.cz. Poté je třeba zaplatit vstupní poplatek, který je 950 Kč. Po zaplacení bude vaše registrace platná a vy se můžete těšit na skvělý zážitek s Yoga Movement Experience.

Více informací na webových stránkách Yoga Movement. 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu