New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Týdenní horoskop 27. 6. – 3. 7. 2022

„Mou silnou stránkou je tlumočení emocí, protože jsem cíťa." - Selena Gomez, Rak
Robert Policar
——
26. června 2022

Berani

Pořiďte si do svého domova něco nového. Navštivte své příbuzné a zlepšujte náladu všem, kdo si neustále stěžují na život. Ukažte jim, jak se žije, ale do ničeho je nenuťte silou. Buďte raději příkladnými. To vám jde nejlépe. 


Býci

Nastal čas vzít zodpovědnost do svých rukou a u toho si uchovat i dobrou náladu. Pravidelně pobývejte u vody a těšte se z probouzejících se sil přírody. Užívejte si milostného života a vyzkoušejte v tomto ohledu nějakou novinku. 


Blíženci

Pokud toho všeho nemáte nad hlavu a nudíte se, nastal vhodný čas se pustit do dalších zajímavých projektů. Tentokrát se zaměřte na oblast rodiny a osobnostního rozvoje. Zapište se na nějaký kurz a naučte se dovednost, kterou později využijete ve své práci. 


Raci

Zaměřte se na to, co vám v životě působí největší rozkoš a radost. Věnujte se obzvlášť těm činnostem, z nichž plynoucí radost ihned nezmizí, ale má i dlouhotrvající účinky. Vyhýbejte se různým závislostem, které za cenu příjemné chvilky berou krutou daň. 


Lvi

Vyjádřete svou duši nějakým kreativním počinem. Nebo se naučte na další hudební nástroj nebo cokoliv, v čem vidíte se možnost plně se projevit. Rozviňte svou vnitřní umělkyni do ještě větší krásy a podělte se o ni se světem kolem vás. 


Panny

Zkuste si představit to nejlepší možné zaměstnání, které byste ve svém životě chtěli mít. Uvědomte si, že máte moc a sílu vše ve svém životě vytvořit a jeden z ideálních začátků je právě tento týden. Udělejte symbolický krok k uskutečnění vašich snů. 


Váhy

Vzpomeňte si aspoň na jednu dobrou kamarádku nebo kamaráda z vašeho dětství a zkuste ho navštívit nebo pozvat na drink. Hodně se smějte, protože to uzdravuje nejen tělo, ale i duši. Buďte štědří a dejte někomu dar, bez vnějšího důvodu. 


Štíři

Využijte harmonického času v roce a ponořte se do všech kreativních fází vašich stávajících i nových projektů. Zároveň opečovávejte svou duši a pobývejte v kvalitní a dobře se bavící společnosti lidí. Kam jde pozornost, tam jde energie. 


Střelci

Rozviňte svůj přirozený smysl pro humor ještě více a sdílejte ho s největším počtem lidí, jakého jste schopni. Nezapomeňte však na svou rodinu. Oživte i tyto vztahy a zkuste zorganizovat nějakou rodinnou oslavu. 


Kozorozi 

Vytvořte si doma takové útočiště, do kterého se budete kdykoliv s radostí vracet, až vás nebude bavit neustále dobývat svět kolem vás. Pečujte o své blízké a v neposlední řadě nezapomínejte sami na sebe. Slovo „musím“ nahraďte slovem „chci“. 


Vodnáři

Pokud uvažujete o nějaké velké pracovní nebo životní inovaci, pusťte se do ní a neztrácejte ani vteřinu. Využijte poměrně dobrých současných podmínek, které nebudou trvat věčně, protože se vše neustále mění. Udělejte odvážný krok vpřed a vytrvejte až do konce. 


Ryby

Investujte svou pozornost do vašich rodinných vztahů a snažte se zlepšit ty, které jsou dlouhodobě neharmonické. Pokud žádné takové nejsou, pogratulujte si a posilte ty nejslabší. Buďte vděční za vše dobré a dovolte si v životě prožívat více radosti než doposavad.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu