New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Týdenní horoskop 20. 06. – 26. 6. 2022

„Jsem Blíženec, takže se s tím druhým skvěle bavím" – Ronnie Wood
Robert Policar
——
19. června 2022

Berani

Užívejte si přicházejícího léta, jak nejlépe dovedete. Využijte mnoha oslav kolem letního slunovratu k seznámení s novými přáteli a možná i partnery nebo milenci. Otevřete se radosti, lásce a všem novým projektům, ke kterým se již nějaký čas odvažujete.  


Býci

Nastal čas si užívat tak, aby vám to neubližovalo. Sepište si seznam všech radostí, které vám z dlouhodobého hlediska neubližují, a věnujte se jim o něco více. Toužíte-li pro rozšíření vaší rodiny nebo přemýšlíte o novém zaměstnání či projektu, nastal ideální čas. 


Blíženci

Kupte si knihu o józe smíchu nebo staré taoistické technice vnitřního úsměvu, která má příznivý vliv na všechny vaše vnitřní orgány. Smích opravdu léčí, a tak se radujte ze života ještě více. Obklopte se těmi nejlepšími přáteli a naplno oslavujte přicházející léto. 


Raci

Slunce vstoupí do vašeho znamení, a to znamená, že mnoho z vás bude slavit již tento týden narozeniny. Postarejte se o to, aby tyto oslavy byly bujaré, a vy jste tak mohli upevnit rodinné vazby, které jsou pro váš život klíčové. Otevřete se radosti, lásce i hojnosti. 


Lvi

Oslavy kolem letního slunovratu jsou časem lásky a užívání si. To máte rádi, a tak pro ty nezadané přichází vhodný čas pro seznámení. Pro ty zadané je tu zkouška věrnosti, protože se dá počítat s tím, že o vás bude větší zájem. Užívejte si tak, abyste nikomu, ani sami sobě, neublížili. 


Panny

Jste jedni z nejpracovitějších lidí vůbec. Nastává čas, kdy byste měli zvolnit, a více si užívat. Práce je stejně důležitá jako radost. Zamyslete se nad svým sexuálním životem, a dejte průchod svým vášním. Jste velmi smyslní, ale občas se schováváte za svou práci. 


Váhy

Svátky kolem letního slunovratu jsou velkou příležitostí se seznámit s partnerem vašich snů. Partnerství, založené na lásce, přátelství a vášni je vaší bytostnou touhou, která se teď může naplnit. Stačí se jen otevřít a udělat jeden krok vstříc. 


Štíři

Otevřete své sexuální kanály ještě více, a pokud jste nezadaní, na nic nečekejte. Nastává vhodný čas pro romantiku, vášeň i radost z dobré společnosti. Neberte život příliš vážně, aspoň na chvíli. Je jasné, že život je pomíjivý, ale právě proto je potřeba si ho i užít. 


Střelci

Budete-li mít možnost navštívit nějakou cizí zemi a vyzkoušet jinou atmosféru oslav kolem letního slunovratu, učiňte tak. Připravte se však na to, že pokud nejste zadaní, možná objevíte svůj budoucí domov, díky své spřízněné duši ze vzdálených krajů. 


Kozorozi

Čeká vás zajímavý úkol, jak spojit příjemné s užitečným. Neopouštějte ze svých dlouhodobých cílů, ale zároveň si užívejte radostí svého těla. Rozvrhněte práci tak, abyste nezapomněli na potřeby svého fyzického těla. Otevřete se nově přicházející vášni. 


Vodnáři

Nastává krásný čas, kdy se opět budete moci setkat s přáteli, které jste možná dlouho neviděli. Navštivte své kamarády z dětství, svou rodinu i jiné příbuzné. Uspořádejte společnou oslavu a pozvěte všechny, se kterými vás pojí krásné vzpomínky. 


Ryby

Letní slunovrat patří k jednomu z osmi hlavních svátků v roce. Tyto svátky mají bohatou tradici, kdy se neviditelné stává viditelným. Obzvlášť citelné to může být na místech síly, kde je bujará příroda. Otevřete své vyšší smysly a možná se setkáte s tajemnem v lese ukrytém.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu