New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

TÝDENNÍ HOROSKOP 18.07.-24.07.2022

„Láska mě motivuje absolutně ke všemu, co dělám" – Vin Diesel, Rak.
Robert Policar
——
17. července 2022

Berani

Mějte odvahu se pustit do naplňování vašich nejtajnějších snů a vizí. Nejdříve si však vše dobře promyslete a vytvořte si plán. Zamyslete se nad svým životem a učiňte změny, po kterých již dlouho toužíte. Vezměte si svou sílu zpět a ukažte světu své jedinečné talenty. 


Býci

Pobývejte pravidelně v přírodě, a pokud možno sami. Rozjímejte nad svým životním příběhem a dobře si vybírejte lidi, se kterými chcete v budoucnosti spolupracovat. Možná k vám přijde během tiché meditace inspirace, která zcela změní váš život. 


Blíženci

Naučte se něco nového, co povzbudí vaše vnitřní dítě. Nepochybujte o sobě a mějte odvahu ukázat světu, co všechno znáte a umíte. Pravidelně posilujte, protože tím můžete získat i větší sebevědomí. Dávejte si pozor na svá slova. Mají větší vliv, než tušíte. 


Raci

Podívejte se do své minulosti a rozhodněte se již nevracet tam, co je již opravdu jen vzdálenou minulostí. Poučte se ze svých zkušeností a vytvořte si život, který chcete opravdu žít. Můžete se zbavit nějakého zlozvyku, který vás dlouho obtěžuje. Posilte svou sebedůvěru. 


Lvi

Rozjímejte nad dalším ročním cyklem, který odstartují vaše narozeniny. Vytvořte si roční plán a efektivně využívejte svých tvůrčích schopností. Věřte si i ve chvílích, kdy vás nikdo neoceňuje, což může být těžké. Promluvte si s někým z rodiny a zlepšete své vztahy. 


Panny

Hodně pracujete a tento týden nastal čas se zastavit a vytvořit si strategii, jak vašich dovedností využít co nejefektivněji. Méně se kritizujte a rozviňte v sobě odvahu jít za těmi nejtajnějšími sny. Máte možnost oslabit vašeho velkého vnitřního kritika. 


Váhy

Zaměřte se na svůj vztah k otci, manželovi, partnerovi nebo synům. Promluvte si hlavně s těmi, se kterými máte nějaké potíže. Je velmi pravděpodobné, že vaše slova padnou na úrodná místa, ale buďte trpěliví. Nechte druhým čas na potřebnou integraci. 


Štíři

Máte velkou moc změnit něco ve svém životě k lepšímu. Ukončete něco, co již dlouhodobě nefunguje a začněte se věnovat činnostem a lidem, kteří jsou pro vás zajímaví a kde se můžete vzájemně obohatit. Užívejte svou moc moudře a ve prospěch všech. 


Střelci

Nastal vhodný čas pro cestování a prozkoumávání nových rovin vědomí. Vytvořte si své vlastní rituály, které budou výrazem úcty k životu. Buďte si v každém ohledu věrní a pečlivě volte slova, která mohou vašim bližním zcela změnit život. 


Kozorozi

Pokud jste neustále v pracovním běhu a často se ocitáte v kolektivu, ve kterém se necítíte komfortně, snažte se nenápadně čas od času vytratit. Nebuďte tak moc zodpovědní, ale užívejte si více zábavy a svých koníčků. Více se radujte, a hlavně buďte sami sebou. 


Vodnáři

Své myšlenky a odvážné vize sdílejte jen s těmi, kdo mají kapacitu vaše náhledy opravdu pochopit. Pečlivě si vybírejte lidi, se kterými spolupracujete a čas od času si zvolte klid a samotu, abyste si své myšlenky a city mohli nově uspořádat. 


Ryby

Občas se můžete cítit zcela bezmocní, ale nastává čas, kdy se mohou probudit síly, o kterých jste neměli ani tušení. Věřte své vynikající intuici a nenechte se nikým zpochybnit. Jen vy víte, co všechno dokážete vnímat. Vraťte si svou sílu zpět a učiňte změny, o kterých víte, že mají být učiněny.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu