New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Týdenní horoskop 11.07.-17.07.2022

„Jsem Rak, to znamená, že miluji domov, své útočiště a všechny útulné věci." - Gisele Bündchen
Robert Policar
——
10. července 2022

Berani

Když v sobě pocítíte narůstající napětí, snažte se hodně chodit, běhat, cvičit nebo se velmi aktivně věnovat milostným aktivitám. Tím svou energii namíříte správným směrem a nic vás nerozčílí. V opačném případě se připravte na zajímavé konflikty. 


Býci

Přehodnoťte své dlouhodobé cíle a v záměrech, které mají srdce, nepolevujte. Vše se v dobré obrátí, ale občas je nutné vytrvat. Užívejte si krás přírody a věnujte se všemu, co vám dává smysl. Vypracujte si plán a pak ho nelítostně dodržujte. 


Blíženci

Buďte trpěliví, koncentrovaní a neuhýbejte. Cvičte se v trpělivosti, protože jinak zůstanou vaše talenty nepovšimnuty, a to by byla velká škoda. Zvyšte svou sebedůvěru i schopnost u něčeho vytrvat. Nehoňte příliš mnoho „zajíců“, aby vám všichni neutekli. 


Raci

Nic v sobě nepotlačujte a naučte se své emoce vyjádřit bez příkras, aniž byste však někoho vinili. Užívejte si i nadále svého času, ale zároveň se vyhýbejte příliš konfliktním nebo ambiciózním lidem. Uvědomte si, co si z dlouhodobého hlediska přejete a jděte za tím. 


Lvi

Vyzkoušejte kombinaci posilování a jógy. Jedno vám tělo zpevní a druhé zpružní. Pokud to na vás bude příliš pomalé, vyzkoušejte jiný styl nebo se věnujte tanci. Tanec může být nejen skvělým uměleckým vyjádřením vaší osobnosti, ale i duchovní cestou. 


Panny 

Zamyslete se nad kvalitou vašeho intimního života. Promluvte si o tom se svým partnerem, ale dávejte si pozor, abyste svůj protějšek příliš neposuzovali nebo nehodnotili. Mluvte o svých potřebách a vyzdvihněte to, co je již dobré. 


Váhy

Investujte svou energii do svého osobnostního nebo duchovního rozvoje. Choďte na různé semináře, festivaly nebo podobné akce, kde se budete moci nejen ponořit více do sebe, ale možná se i seznámit s novými lidmi. 


Štíři

Ve středu nastává úplněk v Kozorohu, který vám může pomoci zbavit se všeho, co je ve vašem životě neefektivní. Můžete udělat velký domácí úklid a darovat svým přátelům věci, které již nebudete používat. Udělejte si prostor pro sebe a svou vysněnou budoucnost. 


Střelci

Vyhledávejte stále nová místa v Čechách, kde je silná příroda a kde se budete moci ponořit hluboko do své duše. Definujte si své dlouhodobé cíle, abyste se neztratili v neustálém každodenním shonu za těmi krátkodobějšími. Dělejte jen to, co je smysluplné. 


Kozorozi

Ke všem pracovním úkolům přistupujte vynalézavě a neustupujte od svých dlouhodobých záměrů. Hledejte moudré učitele, odborníky a jiné průvodce, kteří vám mohou vaši cestu za poznáním značně urychlit. Postupně se zbavujte všeho, co s vám není v harmonii.


Vodnáři

Zaměřte se více na uvolnění svých emocí a posilování vašeho fyzického těla. Abyste mohli vaše odvážné vize efektivně naplňovat, je důležité být pevně spojený se zemí. Choďte více do přírody, a tak můžete zorganizovat třeba další rodinný výlet. 


Ryby

Zamyslete se nad tím, co vás v minulosti nejvíce ovlivnilo. Zkoušejte nové psychologické i duchovní techniky k rozšiřování a kultivace vašeho momentálního vědomí. Pečujte o svou duši a dovolte si učinit pro sebe něco mimořádného.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu