New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Týdenní horoskop 01.08.-07.08.2022

"Lvi nepotřebují anger management, jen potřebují, aby je lidé přestali štvát."
Robert Policar
——
31. července 2022

Berani 

Připomeňte si své dlouhodobé vize a dejte svému životu opět hlubší smysl. Přihlaste se na nějaký kurz nebo kroužek, kde budete moci prověřit své fyzické zdatnosti. Hledejte takové učitele a průvodce, kteří mluví vaší řečí. 


Býci

Buďte kreativní a vytvořte si nebo aktualizujte svůj vlastní vision-board nebo vyzkoušejte dvoudenní pobyt v přírodě o samotě, kde se budete moc zaměřit na svůj vlastní životní příběh. Udělejte změny, na které již dlouho čekáte. Nemarněte čas. 


Blíženci

Nastává čas se přesunout od shromažďování zajímavých informací k získání opravdové moudrosti. Zajděte za někým, kdo vám může ukázat směr vaší pravé životní cesty. Mějte odvahu se svěřit se svými výzvami člověku, kterému zcela důvěřujete. 


Raci

Zaměřte se na vztahy k vašim dětem, a to buď těm současným nebo budoucím. Dejte těmto vztahům hlubší smysl a nebojte se snít. Pokud máte nějaké umělecké vlohy, nastal čas je projevit. Darujte svým blízkým obrázek nebo cokoliv, o čem víte, že je potěší. 


Lvi

Hluboce se zamyslete nad svým následujícím rokem. Začínáte nový cyklus a dobrý začátek vám může ušetřit mnoho sil. Vytvořte si plán i vizi, která vám v současnosti přináší tu největší radost. Co by to bylo? Pak ji kreativně ztvárněte a nechte tuto magii působit. 


Panny

Ve svém stávajícím zaměstnání buďte kreativnější a uvědomte si, zda budete moci vykonávat práci, kterou momentálně děláte i za deset let. Pokud ne, uvědomte si, čemu jinému byste se mohli věnovat a své poznatky detailně rozepište. 


Váhy

Tento týden můžete potkat osobu, která vám svými názory může změnit pohled na život. Pokud nikoho takového nepotkáte, zkuste ho nebo ji najít. Ve svých vztazích dejte přednost vlastním zálibám a nemyslete pořád na potřeby ostatních. 


Štíři

Investujte do svého duchovního rozvoje a dovolte si prožít něco výjimečného. Navštěvujte silová místa, kde budete moci ještě hlouběji pronikat do tajů života. Nebojte se svou moudrostí inspirovat druhé. Někteří na to netrpělivě čekají. 


Střelci

Jděte na nějaký zajímavý festival nebo společenskou událost, kde budete moci rozšířit své poznání nebo ho dokonce předávat, pokud se na to cítíte. Investujte do své krásy a pořiďte si něco, co bude odrážet vaši momentální životní filozofii. 


Kozorozi

Nebojte se druhým ukázat vaše nitro, které je mnohem jemnější, než se na první pohled zdá. Buďte autentičtí, protože v tom spočívá vaše pravá síla. Uvědomte si své životní priority a laskavě, ale zároveň rozhodně, je projevujte ve svém každodenním životě. 


Vodnáři

Nastal vhodný čas posílit nebo aktualizovat vaše životní sny a vize. Vzlétněte jako orel nad svým životem a sledujte obrazy z vašeho životního příběhu. Podívejte se do minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Žijte tak, abyste dosáhli pravého poznání a svobody. 


Ryby

Zapracujte na své sebedůvěře. Jste obdařeni nesčetnými talenty, které čekají na projevení. Nesnažte se druhé pořád zachraňovat nebo jim pomáhat. To budete dělat i přesto. Nejdříve naplňte svůj vlastní pohár a teprve pak, až bude přetékat, dávejte ostatním.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu