New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Super Bowl Halftime Show 2022 se ujali rapový velikáni a hvězdy současnosti

Které hvězdy vytvořily jedinečnou show na Super Bowl 2022 a kdo zazpíval hymnu a píseň „America the Beautiful“?
Lucie Švábenská
——
14. února 2022

Foto: Getty Images

V noci na dnešek se v Los Angeles konal 56. ročník finálového zápasu zámořské ligy amerického fotbalu NFL, zápas je každoročně považován za jednu z nejsledovanějších sportovních akcí roku. Zároveň se jedná o jeden z nejsledovanějších koncertů hudebních hvězd a součástí je také nejdražší světový reklamní čas. Ani letos tomu samozřejmě nebylo jinak! 

Vše se konalo v SoFi Stadium v Inglewoodu Los Angeles, který přivítal téměř tisíc diváků, a další miliony vše sledovaly u obrazovek. Pro sportovní fanoušky šlo především o zápas mezi Cincinnati Bengals a Los Angeles Rams (kteří nakonec vyhráli), ale mnoho dalších se nemohlo dočkat celého doprovodného programu, který byl jako každý rok pořádně nabitý! 

Grammy nominovaná zpěvačka, rapový velikáni a hvězdy současnosti

Opět jsme netrpělivě čekali, které hvězdy budou vybrány a poctěny tím, aby se spolupodílely na doprovodném programu, a nutno říci, že zklamání nepřišlo ani letos. 

Očekávanou píseň „America the Beautiful“ tento rok zazpívala 6krát Grammy nominovaná zpěvačka Jhené Aiko.

Chybět samozřejmě nesměla americká hymna, které se tento rok ujala country zpěvačka Mickey Guyton. 

Ale co je většinou tím nejočekávanějším okamžikem? Přece poločas neboli Halftime Show! Ta je vždy okamžikem vystoupení největších hvězd nejen americké hudební scény. Minulý rok se tohoto momentu ujal kanadský zpěvák The Weeknd, letos byl výběr opravdu legendární. Vedle rapových velikánů Eminema, Snoop Dogga a Dr. Dre vystoupila také hvězda současnosti Kendrick Lamar nebo populární R&B zpěvačka Mary J. Blige. 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu