New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Nejočekávanější hotely roku 2022

Svět luxusních hotelů po tvrdém zásahu pandemie znovu ožívá. Ať už se těšíte na výlet do pulzujícího New Yorku, chcete si užít sladkého nicnedělání v maledivském resortu, nebo plánujete staycation s kamarádkami v Praze, máme pro vás tipy na pět nových hotelů, které si v letošním roce nesmíte nechat ujít.
Tereza Gladišová
——
4. února 2022

Foto: archiv hotelu

Emerald Faarufushi Resort & Spa, Maledivy

Elegantní resort Emerald Faarufushi leží na severu Malediv v atolu Raa. Ostrov s více než kilometr dlouhou písčitou pláží lemuje průzračná laguna s krásnými korálovými útesy, kterým propadne každý milovník šnorchlování. Emerald nabídne od května 38 plážových a 42 vodních moderních vil v šesti různých kategoriích. Vedle pěti restaurací, dvou barů, centra pro vodní sporty a posilovny je uprostřed ostrova mezi tropickými palmami krásné spa zasvěcené thajské a balijské wellness kultuře.

Raffles London The OWO, Velká Británie

Koncem roku 2022 se otevře první Raffles ve Velké Británii. Hotely tohoto luxusního řetězce tradičně obývají ikonické budovy a ani anglická pobočka nebude výjimkou. OWO je zkratka pro Old War Office a v minulosti zde měli kancelář třeba Winston Churchill nebo hrabě Kitchener. V prostorách překrásné edvardiánské architektury bude 120 pokojů a apartmánů, 85 rezidencí a 11 restaurací a barů včetně rooftopu s výhledem na Buckinghamský palác.

Four Seasons Hotel and Residence Fort Lauderdale, Florida

Nový Four Seasons ve floridském Fort Lauderdale vzdává hold jachtingu a životnímu stylu s ním spojenému. Interiér i exteriér dvaceti patrového plážového hotelu těží z prvků jachtového designu a představuje moderní pojetí klasické kombinace dřeva a modré a bílé barvy. Dvě restaurace, koktejlový bar se dvěma bazény a výhledem na Atlantský oceán a elegantní lounge doplňuje spa s procedurami inspirovanými mořskou vodou, která je s Floridou nezlomně spojená.

Aman New York

V srdci Manhattanu na rohu Fifth Avenue a 57th Street otevře v květnu dveře třetí Aman na území Severní Ameriky. Hotel bude sídlit v impozantní dvacetišestipatrové Crown Building, která v minulosti sloužila jako první domov Muzea moderního umění. Součástí hotelu o 85 pokojích bude rozlehlé spa s dvacetimetrovým bazénem, zahradní terasa s výhledem na Central Park, italská a japonská restaurace a elegantní podzemní Jazz Bar.

The Andaz, Praha

Na jaře budou moci zavítat první návštěvníci do lifestylového hotelu Andaz ze sítě amerického řetězce Hyatt. Ikonický Cukrovarnický palác na Senovážném náměstí prošel rozsáhlou rekonstrukcí a nabídne 175 pokojů a apartmánů ve třinácti kategoriích. Inspirací pro koncept hotelu a jeho design byla bohatá česká historie s odkazem na řemeslný um. Restaurace Zem a bar Mez čerpají z mytologie Čech a Moravy a v kombinaci s prvky japonské kuchyně a jihoamerické barové kultury slibují unikátní gastronomický zážitek.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu