New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Druhá série hitu Bridgerton je online. Kdo je Simone Ashley alias Kate Sharma?

Potřebujete pauzu od reality, utéct do jiného světa? Co takhle regentská Anglie s nádechem kýčovité estetiky? Další řada úspěšného netflixového seriálu Bridgerton je tu a s ní i několik nových postav. Znáte již herečku Simone Ashley, která ztvárňuje jednu z hlavních ženských rolí Kate Sharma?
Eva McMahon
——
28. března 2022

Foto: Getty Images

Druhá série populárního seriálu Bridgerton byla uvedena na Netflixu teprve před pár dny a hned se dostala na přední příčky sledovanosti, které si drží doteď. Nejnovější díly, které byly natočeny podle druhé knihy spisovatelky Julie Quinn, se soustředí na další příběhy a do popředí se dostávají nové postavy. Jednou z nynějších hlavních ženských rolí je Kate Sharma, již ztvárňuje herečka Simone Ashley, a už nyní je jasné, že má řádně našlápnuto na post aktuální IT girl.

Připravte se na to, že Kate v tomto příběhu pořádně zamíchá kartami. Nechceme vám prozrazovat více, pokud jste pokračování ještě neviděli, ale můžete se těšit na sesterské drama, vášeň, opravdovou lásku i zklamání. Nechybí samozřejmě ani několik skandálů, které neuniknou samotné Lady Whistledown. Rodina Sharmy, která se po letech života v Indii vrací do Regency London, má před sebou velký cíl, a to provdat mladší sestru Kate Edwinu. Jejich příjezd však obrátí život naruby hned několika rodinám a postavám.

Kdo je tato relativně nová tvář? 

Simone Ashley, jak zní její herecké jméno, má teprve dvacet šest let, a i když jste to možná netušili, zahrála si již v mnoha rolích. Její doposud nejznámější postavou je Olivie ze seriálu Sexuální výchova, který je také k vidění na této streamovací platformě. Ale až její role v Bridgertonu ji posunula do hledáčku. Tato britská herečka, jejíž rodiče mají indický původ, již odmala inklinovala ke kreativnímu prostředí. Věnovala se zpěvu, opeře i hře na piano a studovala herectví na Arts Educational School v Londýně.

Její půvab, talent, a hlavně tato nejnovější role přispěla k velkému zájmu médií. Již obsadila titulní strany předních časopisů, objevila se v editoriálech pro prestižní magazíny v Británii i v USA a nouzi nemá ani o nabídky uznávaných módních značek. Není se čemu divit – je mladá, krásná a má výšku i postavu modelky. Zkrátka hvězda na vzestupu. Stejně jako to bylo v případě Phoebe Dynevor, jejíž kariéra se nejvíce vyšvihla právě po první sérii Bridgertonu.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu