New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Zbožňujete vše s beránkem? Potom vám nesmí uniknout nová limitovaná kolekce CCC

Kabát Teddy je již takovou stálicí od podzimu do jara. Pokud jste mu také propadli tak jako my, určitě vás zaujme i nová limitovaná kolekce značky CCC nazvaná Curly Shearling.
Lucie Švábenská
——
17. prosince 2021

Foto: archiv značky

Kdo by nemiloval zachumlat se do toho nejpříjemnějšího materiálu, tak heboučkého a teplého. Není divu, že mají kabáty Teddy takový úspěch. A možná právě na základě toho se značky rozhodly s tímto materiálem naložit i v dalších sektorech, včetně bot a doplňků. Ty nyní představuje značka CCC v rámci nové limitované kolekce Curly Shearling od Jenny Fairy. 

Když chcete být in a stylová, tak se v dnešní době pohodlí a tepla rozhodně vzdávat nemusíte. Curly Shearling nabízí jak boty a kabelky, tak čepice z kožešiny. Najdete zde kousky, které můžete kombinovat do elegatního, lehce sportovního i hodně streetového looku. Opět záleží na kombinacích. Tak či tak, vytvoříte s těmito kousky outfit do ulic velkoměsta i na výlety do přírody.

Limitovaná kolekce uvádí kotníkové boty s plochou podrážkou, šněrovací botky farmářského střihu, objemnou XL shopperku, menší sportovní kabelku a kšiltovku. Vše v zemitých tónech hnědé, karamelové, béžové a samozřejmě nechybí černá a bílá barva. 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu