New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Základy šatníku pro nevyzpytatelné jarní a letní počasí

Jakými kousky si vybavit šatník na letošní jaro a léto?
Tereza Spilková
——
12. května 2021

Foto: archiv Instagramu @lucywilliams02

Letošní jaro si s námi zatím zahrává. V létě to prý nebude jiné. Nezbývá, než se na nevyzpytatelné počasí pořádně vybavit. Protože štěstí přeje připraveným a také proto, že s postupným uvolňováním všemožných opatření musíme využít každé příležitosti, kdy si budeme moci obléct něco jiného než tepláky. Nic proti nim, samozřejmě. Jen už to chce změnu. 

Počasí se ale zatím moc netváří a ani meteorologové nepřináší příliš pozitivní vyhlídky. Tropického a teplého jara ani léta se letos spíše nedočkáme. Teploty se budou střídat a počasí bude rozmarné. Jeden den 30, další 15 a déšť. No, musíme se holt dobře připravit v outfitovém departmentu. 

Módní svět se z postupného rozvolňováni raduje též. Podle predikcí to vypadá, že budeme pohodlnost posledních měsíců vyvažovat módními experimenty a extravagancí. Bude jen na nás, jak letní a jarní oblékání uchopíme. Jeden den můžeme být pohodlní, další zase vyběhnout v podpatcích a mini. A tak je dobré se zaměřit na takové kousky, které poskytují široké interpretace a možnosti. 

Tihle módní hrdinové budou vládnout letošním teplým měsícům:

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu