New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Victoria Beckham představuje novou kolekci VB Body oslavující křivky ženského těla

Kousky, které tvarují tělo do toho nejlepšího shapu, a ještě za dostupnější cenu. Ikona britské módy přináší na trh novou permanentní kapsulovou kolekci VB Body, která jako kdyby byla předurčena k úspěchu. Co na ni říkáte?
Lucie Švábenská
——
28. dubna 2022

Foto: archiv Instagramu @victoriabeckham

Dokonalost, preciznost, a navíc v dostupné cenové hladině. Nejen to charakterizuje kousky, které v rámci uvedení své nové kapsulové kolekce představuje Victoria Beckham. Žena, která je ikonou mnohých a pravidelně udává trendy. VB Body, jak je novinka nazvaná, je složena ze základních pilířů ženského šatníku, jež jsou ale propracované do posledního detailu. Jejich jednoduchost je ohromující, ale zároveň osvobozující, přestože jsou navrženy tak, aby z vašeho těla vytvořily tu nejlepší možnou siluetu a verzi sebe sama. Zkrátka vám dodají pocit sebevědomí, který ne vždy a každá žena má, a zvýrazní vaši krásu a ženskost. Pozor ale, stále se jedná o ready to wear, nikoli shapewear. 

Kolekce obsahuje především 7 designů, které jsou předurčeny k tomu stát se součástí každé dámské skříně moderní ženy. Najdeme zde šaty (krátké i midi), sukně, legíny, topy a další. Všechny kousky jsou v basic barvách – černé, bílé, hnědé – a jako jediná výrazná je rozbíjí cihlově červená. Návrhářka navíc myslela opravdu na všechny ženy, a tak jsou dostupné velikosti od XS až po XXL. 

Pokud si vás nezískala forma, tak počkejte na materiál. Jako druhá kůže. Využit byl luxusní tkaný úplet, který je navržen tak, aby vytvořil dokonalou siluetu a stále byl příjemný na těle. 

Nápad vytvořit VB Body dostala Victoria při svém pobytu v Miami, kdy se chtěla cítit pohodlně, ale zároveň trochu více sexy než obvykle. Je pravda, že se tímto stylem tak trochu vrací ke svému původnímu stylu, svým kariérním počátkům, a sama prohlašuje, že se jedná o návrat k původní DNA značky. 

VB Body je momentálně již dostupná na webových stránkách Victorie Backham. Neváhejte tedy dlouho!

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu