New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Versace uvádí kampaň se sestrami Hadidovými i samotnou Donatellou Versace

Jaro se nezadržitelně blíží a módní domy to dávají jasně najevo novými kampaněmi s hvězdným obsazením. Značka Versace vsadila na Bellu a Gigi Hadid.
Lucie Švábenská
——
31. ledna 2022

Foto: archiv Versace

S italským domem Versace je spjato mnoho známých tváří, které značku průběžně podporují. Tentokrát však pro kampaň na jaro/léto vybrali úspěšné sestry Bellu a Gigi Hadid, které se staly jejími tvářemi společně se samotnou Donatellou Versace.

Tvorby kampaně se ujalo známé fotografické duo Mert Alas a Marcus Piggott, ti se poté inspirovali v historii a dědictví značky. Výsledkem jsou výrazné fotografie vyzařující sílu a moc. Sestry Bella a Gigi zároveň ukazují své silné sesterské pouto, které je znakem určitého sesterství, komunity a přátelství. To vše doplňuje vzkaz Donatelly Versace: „Myšlenka na rodinu a její vliv je vždy ve všem, co dělám, i proto miluji Bellu a Gigi tak moc. Společně dokonale představují sílu a pouto, které mezi sestrami panuje. A díky kampani SS22 tuto zprávu šíří i v rámci Versace komunity celosvětově. Přeji si, aby byla tato kampaň hřejivým objetím celé Versace ‚rodině’ na začátku roku 2022!“

Tuto zprávu podporuje i styling kampaně, který je sladěný, aby ukázal sílu a jednotu. Zároveň je ale natolik odlišný, aby vyzněly obě osobnosti, které jsou rozdílné, zvlášť.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu