New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Vans se spojil s italskou značkou Vibram a představují společnou high fashion kolekci

Spolupráce jsou vždy jedinečné a tato není výjimkou. Spojení americké a italské značky designové obuvi vyústilo v originální high fashion kolekci, která si jistě získá místo ve vašem botníku.
Lucie Švábenská
——
5. července 2021

Foto: archiv Vans

Vans poslední dobou představuje jednu originální kolekci za druhou. Ať už zajímavou kolekci podle zvěrokruhu OG Authentic LX Zodiac, hravou letní kolekci Vans Anaheim Factory Needlework, nebo nové barevné kombinace (červená, zelená a modrá) jejich ikonického checkerboard potisku. Nyní se ale vytasili s nečekanou spoluprací s italskou značkou obuvi Vibram. 

Kvalitní, módní a se speciální gumovou podrážkou. Taková je obuv z nové kolekce Vans x Vibram. Vault by Vans miluje nadčasovou estetiku a partnerství s Vibramem vyústilo ve špičkové a vysoce kvalitní modely. Obě značky sdílejí desítky let dlouhou obuvnickou historii a mají za cíl vytvářet klasické, každodenní kousky a přitom neustále prosazovat inovace. Což zas a znovu dokazují i tímto společným dílem. 

Kolekce je inspirovaná jak modely z luxusního, tak i urban světa. Skládá se z bot SK8-Hi Reissue LX a Authentic LX, které byly transformovány a doplněny prvky Vibramu. Díky technologii Vans UltraCush jsou oba styly k dispozici v neutrálních a zároveň prémiových černých i bílých provedeních, které skvěle doplní každý look. Navíc jsou vylepšeny podrážkou Bristol od Vibramu, která jim dodává další body navíc. 

Jestli si zakládáte hlavně na kvalitě a výdrži bot, zde jste narazili na to pravé! Značka Vibram, jejíž historie sahá až do roku 1937, je proslulá vytvořením prvních gumových podrážek, původně používaných na horolezecké boty. V průběhu let si společnost vybudovala mezinárodní reputaci, která je dnes synonymem kvality, inovace a výkonu. A Vans zase dodal jejich jedinečný styl pro design. Dokonalá kombinace, no ne? 

Pro looky v kombinaci s kolekcí Vans x Vibram se můžete inspirovat z fotosérie, která ke kolekci vznikla:

Vault by Vans x Vibram je k dispozici od 1. července 2021 ve vybraných obchodech Vault by Vans za cenu pohybující se kolem 2 450 Kč. Více informací naleznete zde

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu