New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Vanessa Hudgens a Fabletics uvádí kolekci plnou veselých barev a výrazných potisků

Také se již nemůžete dočkat opravdového jara? Přivolejte ho vším, čím to jen jde, například novou The Sun-Daze Collection z dílny Vanessa x Fabletics, která se pyšní příjemným materiálem, zářivými odstíny a dokonalým střihem.
Lucie Švábenská
——
1. dubna 2022

Foto: archiv Istagramu @vanessahudgens

Hon za perfektními křivkami je sem tam náročný, nezapomínejte si ho proto průběžně zpříjemňovat. Někdy se může jednat o malé odměny, jindy o příjemnou společnost, a právě teď je na řadě obnova vaší garderóby. Přece jen v novém setu se vždy cvičí o trochu lépe, no nemáme pravdu? A v takto veselém a pohodlném každopádně. Ovšem pozor, kolekce obsahuje mnohem víc!

The Sun-Daze Collection, jak byla řada z kolaborace Vanessy Hudgens a Fabletics nazvaná, se skládá ze mnoha různých kousků (například crop topy, trendy sety, šaty nebo bucket hat), které vynesete jak na cvičení, tak na lenošení nebo na procházku v parku. Díky ala froté látce je na těle neskutečně příjemné, že v něm budete chtít trávit celý den. Což s faktem, že jsme si částečně nechali home office, nebude zase až tak těžké, že? Vybírat můžete z mnoha barev, především z růžové, oranžové, modré a fialové. Nechybí ale ani neony, zkrátka jedna barva veselejší než druhá. Na produktech navíc najdete cute nášivky, které vám vždy zlepší den. Je jasné, že Vanessa už chce také přivolat jaro a snaží se, jak to jen jde. Kromě odstínů se rozdováděla i v oblasti vzorů, které jsou geometrického či zvířecího typu, a jsou opravdu výrazné. Možná si budete chvíli říkat, zda se v nich budete cítit, vašich pochyb se ale rychle zbavte, protože jsou zbytečné. A aby toho nebylo v kolekci málo, přidány byly také doplňky, aneb jak se říká, detaily dělají celek. Takové pouzdro na mobil nebo náhrdelník vám bude dokonale doplňovat look. 

Již z prvních popisků a fotografií bylo jasné, že kolekce bude stejně cool a holčičí, jako je styl této herecké hvězdy. Přece jen vybírala naprosto vše do posledního detailu – materiál, barvy, potisky, kombinace, styl i střih. „Vždy jsem si myslela, že je důležité starat se o sebe, svou mysl, tělo i duši. A cvičení či jiná fyzická aktivita mi toto zajišťuje. Chtěla jsem docílit toho, že v kolekci budou kousky, ve kterých se budu cítit sebevědomě a zároveň roztomile a komfortně. Takové, které budu moci nosit celý den, ať už doma, či venku,“ řekla Hudgens americkému Harper’s Bazaaru. 

The Sun-Daze Collection je online od dnešního dne, 1. 4. 2022.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu