New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Ty nejkrásnější looky z Met Gala 2021

Později, ale přece jen. Met Gala se sice konalo v trochu jiném termínu a v poněkud menším měřítku, než jsme zvyklí, to ale nemělo vliv na jeho honosnost, významnost a extravaganci, které si pozvané celebrity každoročně užívají při výběru svého looku. Kdo na tomto červeném koberci vynikal letos?
Lucie Švábenská
——
14. září 2021

Foto: Getty Images

Met Gala je každoročně jednou z největších událostí jak pro módu, tak kulturu, umění a charitu. V jeden večer se v Metropolitním muzeu v New Yorku spojí ty nejkrásnější róby, historie, architektura, jedinečná výstava a to vše za přítomnosti vybraných celebrit a návrhářů, kteří je velmi často doprovázejí na základě spolupráce na daném looku pro tento výjimečný večer. Většinou se tento večer koná první pondělí v květnu, ale pandemie trochu zamíchala kartami. Minulý rok bylo bohužel zrušeno úplně, letos se sice nekonalo v květnu, ale nakonec jsme o něj nepřišli a Met se včera zaplnilo hvězdnými návštěvníky v dokonalých outfitech. 

Každý rok je určité téma večera, které je spojeno i s výstavou, jež se ten večer otevírá. Letos se jednalo o „In America: A Lexicon of Fashion“, což znamená, že celebrity volily looky, jež vyjadřovaly jejich osobnost, ale také byly velmi dramatické a klidně i politicky zaměřené. S tímto ročníkem Met Gala jsme vás již více seznamovali, ale nyní se pojďme podívat na ty úchvatné looky, které pozvaní zvolili pro tento rok!

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu