New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Toto spojení si nesmíte nechat ujít: Levi's představuje společnou kolekci s Miu Miu

Nová spolupráce, která denim pozvedne na další level. Přichází Upcycled by Miu Miu!
Lucie Švábenská
——
6. května 2021

Foto: archiv značky

Milujete nestárnoucí denim stejně jako my? To jste jistě propadli značce Levi's, která se mimo jiné zaměřuje i na udržitelné kolekce. V rámci této aktivity nyní značka oznámila dokonalou spolupráci s italským módním domem Miu Miu. 

Upcycled by Miu Miu, jak je společný projekt nazván, zahrnuje vintage pánské džíny 501® a džísky Trucker Jacket z 80. a 90. let MADE IN USA. Oslavuje ikonické kousky, které se zrodily z amerického pracovního oblečení a od poloviny padesátých let 20. století jsou symbolem mladické rebelie. Kdo z nás nevlastní alespoň jedny „levisky“ nebo jedinečnou Trucker jacket, že? Značka Miu Miu tyto kousky přetváří a personalizuje, hraje si s maskulinitou i ženskostí a cílí na stejně svobodomyslné ženy. Vintage denim je ručně zdoben různými krystaly, perlami, květinami a celoplošnými výšivkami Miu Miu, nechybí ani balónové rukávy a výrazné kožené nášivky s motivy intarzie, které jsou inspirované stylem Art Deco.

Vše je do detailu promyšleno. Tyto kousky jsou opatřené kultovní zadní nášivkou Levi’s®, která je ve znovuobjevené růžové barvě Miu Miu, a samozřejmě nese loga obou značek. Třešničkou na dortu už je pouze balení, ve kterém si kousky odnesete, nebo v kterém vám při objednání online dorazí až domů. Jedná se o speciální tašku Miu Miu opatřenou logem Levi’s®. 

Spolupráci představuje světu kampaň od Johnyho Duforta a září v ní múzy těchto značek – herečka Emma Corrin a modelky Lila Moss a Georgia Palmer.

Celá kolekce bude představena v polovině května v londýnském Selfridges a v Šanghaji v IAPM. Nebojte se ale, šanci ulovit tyto nápadité kousky máte taky, přestože se do těchto dvou destinací zrovna nyní nechystáte. Kolekce bude k dispozici také online na Miumiu.com, případně v 18 dalších vybraných obchodech Miu Miu po celém světě a Dover Street Market Los Angeles.

Inspirované a inspirující – žádné dva kousky této kolekce nejsou stejné. Díky novému pohledu Miu Miu se život oblečení, které bylo nošeno a milováno v minulosti, prodlužuje, osvěžuje – prostě znovu ožívá. Oslavte tak toto stylové znovuzrození společně s Levi’s a Miu Miu investováním do jednoho z těchto jedinečných kousků. Již brzy, stay tuned!

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu