New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Seriál Přátelé má svou speciální limitovanou kolekci oblečení a doplňků

Herci ze seriálu Přátelé na Instagramu představili jimi vytvořenou speciální kolekci, která žádnému fanouškovi nesmí uniknout.
Lucie Švábenská
——
4. srpna 2021

Foto: archiv Instagramu @friends

Herci (Jennifer Aniston, Matthew Perry, Courteney Cox, Matt LeBlanc, David Schwimmer a Lisa Kudrow) ze seriálu Přátelé nedávno zažili obrovské znovushledání, u kterého jsme mohli být s nimi. Fotky a články o speciální epizodě s názvem Friends: The Reunion zaplavily sociální sítě dokonce dlouho předtím, než byla oficiálně vydána, a od toho dne pak následně vypukla další vlna popularity tohoto seriálu. Zda ta první vůbec někdy skončila, že? Na díly plné humoru, štěstí, lásky, přátelství, módní inspirace a mnoha dalších úžasných momentů se zkrátka nedá zapomenout. S radostí si Přátele pouštíme stále znovu a znovu dokola, ačkoliv každý díl známe nazpaměť. To nám v užití si každé chvíle ale absolutně nebrání. Seriál, jenž si získal srdce mnoha generací. 

Nyní přichází s další skvělou zprávou! Po úspěšném speciálním díle se parta ze seriálu dala opět dohromady a společně vytvořili speciální kolekci oblečení, která je zároveň jejich úplně první kolekcí, a to je seriál z roku 1994. Těchto 6 přátel pečlivě vybralo ty nejlepší a nejikoničtější momenty z prvních třech sérií a nechalo jimi popsat a potisknout mikiny, trička nebo třeba čepice či hrníčky. Samozřejmě nesmí chybět „Smelly cat“ nebo „We were on a break“. Sami herci neodolali a nové kousky osobně představili na Instagramu. Komu to sluší nejvíce? 

Kolekce je ve spolupráci se společností Represent, s kterou speciální kolekce vytvářelo již několik celebrit a značek. Vytvořené kousky jsou dostupné celosvětově, ale pozor! Pouze po 4 týdny a poté již nebudou nikdy k dostání. Pokud jste tedy fanoušky Přátel tak jako my, určitě neváhejte dlouho a objednávejte kousek, který nejvíce promlouvá k vašemu srdci.

Speciální kolekci k seriálu Přátelé můžete nakupovat na oficiálním webu

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu