New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Růžová je barvou letošní jarní sezony

Jaká barva to v posledních měsících u všech vyhrává na celé čáře? Jednoznačně růžová. Převálcovala všechny výrazné odstíny, které měly našim šatníkům dominovat, a bere jasné první místo.
Tereza Spilková
——
25. dubna 2022

Foto: archiv Instagramu @ romeestrijd

Barvy mají být hlavním trendem celého letošního roku. Ani jsme se nenadáli a rok 2022 je již ve své čtvrtině. Zatím se ale zdá, že jeden odstín bude letos výrazně dominovat. Růžová si s přehledem bere zlatou medaili pro number 1 této sezony, a to je teprve začátek celé této lovestory. Od pastelové až po zářivou, jakou jsme mohli vidět třeba na přehlídce Valentino. Pink je již nyní jednoznačně hlavní volbou roku 2022. Je tu i pro ty, kteří se jí celý život vyhýbají a neomylně sahají po černé a béžové. Dobrá nálada je nezbytná a aktuální doba si žádá její přísun ještě zvýšit. Není důvod, proč byste se něčemu spojovanému s pozitivním naladěním a optimismem měli vyhýbat. 

Pokud jste si vždy chtěla vyzkoušet, jaké to je být alespoň na chvilku panenkou Barbie, letos můžete ujít několik kroků v jejích růžových botách a zjistit, jak to asi vypadá, když je celý život zbarvený do tohoto sladkého tónu. Právě růžová je totiž doporučena jak v malých, tak velkých dávkách. Od doplňků až po celé monochromatické looky. Klidně si tedy oblékněte šaty, boty, kabelku i brýle a vše dolaďte líčením v podobném odstínu. Co zkusit perleťový lesk, nebo růžové oční stíny a celé to zakončit tvářenkou, která celý obličej krásně pozvedne? Stejně to dělají módní expertky po celém světě od Camille Charriere po Romee Strijd. My už se nemůžeme dočkat. Pink world je skvělý, a kdo to ještě nezjistil, bude brzy mile překvapen. Těšíte se? 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu