New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Proč je bílé tílko základem každého šatníku a jak ho nosit?

Kdybyste měla nosit jen jeden top až do konce života, ať je to bílé tílko.
Tereza Spilková
——
21. srpna 2021

Foto: archiv Instagramu @lucywilliams02

Proč by vás bílé tílko mělo zajímat? Kde jen začít. Důvodů je tolik, že by bylo snazší napsat, proč by nemělo. Takový seznam by totiž byl hodně krátký. Stačilo by možná vypsat, kdy a kam ho nosit nemůžete. Tady už by pár bodů bylo, ale nebyly by vůbec směrodatné. Bílé tílko totiž nemůžete obléci snad jen na ples a pak přes tričko či svetr. Jinak si s ním můžete nakládat zcela dle libosti. 

Není to tak dávno, co jsme se ošívaly, když naše babičky zmiňovaly košilky a jejich praktické výhody. A dnes bez tílek, košilkám nutno dodat velmi podobným, z domu nevycházíme, snad jen ve výjimečných případech. A nemódní přiznání? V zimě je rozhodně nosíme pod trička, košile i svetry. Jsou praktická a pohodlná. No ne? Bílé tílko je jednoduše základem každého šatníku. Na seznamu nezbytností pro kapsulový šatník by mělo být ještě před dokonale padnoucími džínami a bílou bavlněnou košilí. 

Je praktické, pohodlné, elegantní, ale i sexy a dostatečně nedbale stylové. Díky nespočtu střihů najdete dokonalé tílko na každou postavu i příležitost. Ať už to bude k velmi elegantnímu kostýmku, či k vašim oblíbeným džínám.  

Jak nosit základní stavební kámen módy? 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu