New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Outfit battle Zuzany Stráské a Filipa Vaňka

Jak se vidí Zuzana a jak naopak Filip vnímá ji? Pohodlné, stylové looky na různé události do města i na večírek. Jaký styling by za vás zvítězil?
komerční článek
——
18. června 2020

Oba dva se pohybují ve fashion branži již několik let. Úspěšná modelka Zuzana Stráská a módní stylista Filip Vaněk přijali výzvu Harper's Bazaar společně s módním e-shopem Answear.cz „battle outfitů“.

City and work

ZUZANA: Miluji široké kalhoty a Moschino košili s krátkým rukávem, která je v dnešní době in. Nezapomeňte však ohrnout rukávy nahoru! 

 

FILIP: Vybral jsem outfit, který u nás není tak běžný pro pracovní nošení, ale nebojte se toho! Zuzku vnímám i jinak, než v jejím osobitém stylu. Safari styl a odstíny hnědé jí sluší. 

Night be chic

ZUZANA: Flashy outfit mě baví tím, že je velmi efektní, ale na druhou stranu pohodový. Ideální na večeři i párty až do rána. Zaujme, ale neprovokuje.

 

FILIP: Večerní outfit trochu ležérně! Luxusní šaty stačí doladit pantoflíčky a koženou ledvinkou Pinko. Chtěl jsem poukázat na variabilitu šatů.

Weekend vibes

ZUZANA: Krémová je moje barva, proto jsem tak ladila i víkendový outfit. Hranaté brýle a klobouk na záda byla moje tečka, aby byl outfit opět jiný!

 

FILIP: Šaty na ženách mám rád, i když Zuzka sama přiznala, že je spíše kalhotový typ, líbí se mi i ve stylingu boho stylu. Trend, který se neustále vrací a spolu se slaměným kloboukem k létu patří.

 

Celý souboj modelky a stylisty můžete vidět i na videu harpersbazaar.cz

Zuzka i Filip vybírali z e-shopu www.answear.cz, který nabízí více jak 300 módních značek a 80 000 produktů s rychlým doručením až k vám domů. 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu