New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Nepropásněte exkluzivní kolekci ABOUT YOU x Kendall Jenner

Modelka a influencerka Kendall Jenner a nákupní platforma ABOUT YOU spojily síly. Již v neděli bude online speciální kolekce. Ale pozor, pouze na 72 hodin!
Lucie Švábenská
——
23. července 2021

Foto: archiv About You

Jedna z nejvýraznějších a nejslavnějších světových celebrit a módních ikon se spojila s internetovým obchodem ABOUT YOU a představí zde svých 11 oblíbených designů, a to v mnoha barevných provedeních, ve velikostech 34 až 44 nebo XS–XXL a v cenovém rozmezí od 779 Kč do 2 079 Kč. Řeč je o Kendall Jenner, právě které osobnost a styl nabízené kousky reprezentují. O jedinečnost se také postaral fakt, že je každý jednotlivý kus očíslován a označen speciálním kódem tvořeným datem narození Kendall. Má to ale háček. Pokud vás tento drop zaujal, najděte si nějaký ten čas na shopping, nejlépe v neděli 25. 7., kdy se spouští online. Bude k dispozici na 23 evropských trzích a pouze na 72 hodin. Je tedy dost pravděpodobné, že se po něm zapráší. Pokud tak nestihnete ulovit svůj vyhlídnutý kousek, nesmutněte. Již během podzimu, či zimy 2021 je naplánován druhý drop! 

Kendall je nejen úspěšná modelka. Svým stylem denně inspiruje svých více než 173 milionů sledujících na Instagramu. Což je působivé, ale stále – proč si ABOUT YOU vybralo právě ji? Byla to nejen její osobnost, ale také její opravdovost, která značku přesvědčila, aby s Kendall spolupracovala na této edici, a získala tak možnost nabídnout její styl k prodeji po celé Evropě.

Na co se můžete těšit? 

Čeká vás 11 modelů „Kendall pro ABOUT YOU“ a každý z nich je opatřen našitým jedinečným číselným kódem. Kód obsahuje čísla 11/03, což je modelčin datum narození. „Naším cílem v této kampani je rozvířit zájem mezi příslušníky digitální generace a zpřístupnit jedinečný styl Kendall všem zákazníkům ABOUT YOU. Samotný drop se stal velmi osobní záležitostí a tvoří jej Kendalliny oblíbené designy,“ objasnil Julian Jansen, ředitel obsahu ABOUT YOU.

Základní kousky by neměly chybět v žádném šatníku, i když si třeba potrpíte na výstřednost. S tím souhlasí i Kendall. „Miluji základní kousky šatníku. Každý model z dropu můžete kombinovat a vzájemně doplňovat. A vše je navíc označeno datem mého narození,“ uvedla sama modelka.

A ačkoliv se jedná o základní kousky, působí určitou originalitou. Kendall se zaměřila na hebké košile a topy, šortky a crop svetříky, ale také výraznější modely, např. lehké šaty s ramínky typu slip dress nebo bikiny. Co se týče barevné palety, kolekce se pohybuje v základních odstínech béžové, tmavě šedohnědé, černé a bílé. Ty jsou doplněny trendy velbloudí a červenou nebo světle zelenou a okrovou barvou.

Osobní kampaň

Nejen kolekce jako taková je pro Kendall osobní záležitostí. Aby drop a osobitost co nejvíce podpořila, rozhodla se kampaň nafotit přímo ve svém domě a rodném Los Andeles, v prostředí, kde je zkrátka svá. Výsledkem je velmi osobní kampaň, která ji zobrazuje tak skutečnou a blízkou jako nikdy předtím. Autorkou fotografií je mezinárodně uznávaná fotografka Zoey Grossman a kreativní režii zajistila společnost Donald Schneider Studio.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu