New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Max Mara oslavuje výročí založení a uvádí kouzelnou kolekci Max Mara Magic

Italský dům Max Mara oslavuje 70. výročí založení značky a navíc se blíží Vánoce. Není tak divu, že propadl slavnostní atmosféře, a po shlédnutí kolekce Max Mara Magic se do vánoční nálady dostanete i vy.
Lucie Švábenská
——
5. listopadu 2021

Foto: archiv Max Mara

Již celých 70 let je tu s námi italská elegantní značka Max Mara a tento rok si své výročí založení slavnostně připomíná. V rámci celoročních oslav se zamýšlí nad cestou ženy napříč těmito sedmi mimořádnými dekádami a zároveň vás zve k tomu, abyste se přidaly k jejím oslavám. 

Max Mara Magic

Kromě oficiální kolekce uvedené v rámci Milan Fashion Week můžete v obchodech a online (v pražském obchodě od pondělí 8. 11. či na objednávku) najít jedinečné kapsulové kolekce připravené přímo v rámci těchto oslav. Obsahují MaxMaraGram (monogram značky) a logo z roku 1951 použité na mikinách a tričkách, které jsou sběratelským klenotem, stejně tak jako šperky poseté křišťálovými cvočky a limitované edice kabelek.

V rámci kolekce se také objevuje chundelatý #MaxTheTeddy – od potisků na hedvábí přes třpytivé brože po naprosto dokonalý dárek do vánočních punčoch či domácnosti: sady tužek, které jsou velmi dobře darovatelné.  

Navíc kolekce obsahuje náramky, náhrdelníky, pantofle, volnočasové a domácí oděvy, ale i baseballové čepice. 

Umělecké zpracování doprovodné kampaně

Život této jedinečné kolekci vdechl slavný umělec se sídlem v Miláně Virgilio Villoresi, jehož surrealistické kouzlo můžete vidět především v sérii animovaných krátkých filmů s názvem Max Mara Magic. Ty jsou dostupné ke zhlédnutí online na mnoha platformách. 

Jak se videa tvořila? 

A co o nich říká sám jejich autor? 

Podívejte se, z čeho v rámci Max Mara Magic kolekce můžete vybírat:

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu