New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Lehkost je základ

Nejnovější kolekce obuvi značky ECCO pro podzim a zimu 2021 se nese ve jménu nadčasového designu, skvělých technologií a volného pohybu. Není nic přitažlivějšího než cítit se uvolněně.
komerční článek
——
18. října 2021

Foto: 

Představujeme vám nové řady obuvi ECCO Modtray, Shape, Elo a několik kreativních stylingových tipů, jak je letos můžete nosit.

Kozačky s čtvercovou špičkou, z měkké kůže a s nízkým podpatkem podle vzoru elegantních sedmdesátých let nejlépe vyniknou v neutrálních odstínech. ECCO Shape Squared 35 (vlevo) stojí 5 999 Kč, ECCO Shape 60 Squared (vpravo) jsou za 4 799 Kč.

Nadčasová kotníková obuv s nízkým podpatkem mistrovsky kombinuje eleganci a pohodlí. ECCO Shape 35 Sartorelle, 3 999 Kč.

Preppy mokasíny – oblíbená klasika se silnými módními kořeny. Inspiraci najdete například v 80. nebo 90. letech. Tento model z řady Modtray stojí 3 799 Kč.

Tenisky ECCO Elo v elegantní bílé verzi jako ideální volba k celodennímu nošení. Ke kalhotám i k sukni.

Univerzální a nadčasová silueta řady kotníčkové obuvi ECCO Modtray jde ruku v ruce s trendy vzhledem, kde styl potkává prvotřídní funkčnost. Noste od soumraku do úsvitu. Pořídíte je do 4 499 Kč.

Zajímavý design a strukturu nabízejí outdoorové tenisky v městském stylu ECCO Exostrike. Výborně obstojí v kombinaci s neotřelým a uvolněným stylingem, jako je například tento trenčkot. Jejich cena je 4 199 Kč.

SEVERSKÝ PŮVOD

Obuvnická značka ECCO vznikla jako rodinná společnost v Dánsku roku 1963. Základní filozofií jsou inovativní technologie, pohodlí a prvotřídní materiály. Více inspirace najdete na ecco.com

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu