New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Kouzlo personalizovaných šperků

Přemýšlíte, čím originálním obdařit své blízké nebo byste si sami chtěli udělat radost neobvyklým šperkem, který vás bude reprezentovat? Pokud ano, v tomto článku nabízíme skvělé doporučení. Trend a kouzlo monogramových šperků je zpět!
komerční článek
——
21. října 2021

Foto: PDPAOLA

Luxusní šperky s monogramem

Značka PDPAOLA představila kolekci ikonických monogramových náhrdelníků NEW LETTERS s novým designem. Jemný, elegantní, přesto do očí bijící a originální šperk je zdoben labradority, tygřím okem, perletí i zirkony nacházejícími se v iniciálech pozlacených 18k zlatem. Krásné náhrdelníky se tak pyšní designem, který snoubí eleganci s trochou rebélie a oslavuje jedinečnost a sílu každého jména. Monogram se stal ikonickým šperkem španělské značky, jejíž kolekce navrhuje barcelonský tým designérů v čele se zakladatelkou značky Paolou Sasplugas.

Monogramy si oblíbily i světové ikony, kterými je například Chiara Ferragni, Taylor Hill, Jessica Alba a řada módních influencerů z celého světa. Chiara zvolila vrstvení několika monogramů, a odstartovala tak nový typ stylingu, díky kterému může váš krk stylově zdobit více písmen a víc vašich příběhů. Nebojte se proto tento náhrdelník nosit nejen jako soliter, ale i v kombinaci s mnoha dalšími šperky, které vašemu outfitu dodají neotřelý trendy look.

Šperky pro ženy, které září

V PDPAOLA vytvářejí originální kousky, které ženám umožní vyjádřit se vlastním autentickým způsobem. V duchu značky se skrývá oslava toho, kým jste a kým se chcete stát. Každá kolekce je branou do nového světa pro novodobou ženu, která je stylová, nezávislá a sama sebou. Inspirace silným rodinným příběhem přivedla příbuzné Paolu a Humberta k založení značky roku 2014. Dnes jsou hrdí na to, že vytváří doplňky, které přinášejí radost a jiskru do každodenního života žen ve více než 112 zemích světa.

V České republice si kolekci NEW LETTERS od PDPAOLA můžete nakoupit přímo u distribitura, kterým je eshop Fashionplanet.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu