New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Každá z nás je jedinečná, stejně jako pralinky Ferrero

Mezinárodní den žen je tu a vy si lámete hlavu, čím potěšit vaše drahé dámy na poslední chvíli? Ať už chcete udělat radost mamince, manželce, nebo kamarádce, s pralinkami Ferrero nešlápnete vedle.
komerční článek
——
8. března 2022

Foto: archiv klient

Den oslavující ženskou energii a krásu má za sebou dlouhou historii. Kdy jindy by se měly ženy více hýčkat a mělo by se jim dát patřičně najevo, že nám na nich opravdu záleží, než právě na tento den?

Pokud hledáte ideální dárek pro své spřízněné ženské duše, pralinky Ferrero jsou tou pravou volbou. Každá žena je jiná, a proto je pro vás připraven pestrý výběr dokonalých chutí. Milovnicím kokosu vykouzlí úsměv na tváři jemné pralinky Raffaello s křupavou oplatkou zdobenou strouhaným kokosem, krémovou náplní a celou mandlí uvnitř. U žen s vášní pro čokoládu budete mít zaručeně úspěch s pralinkami s mléčnou čokoládou a lískovými oříšky Ferrero Rocher nebo s pralinkami Mon Chéri s třešněmi a likérem v jemné hořké čokoládě.

Ženám, které nedají dopustit na kvalitní kávu, darujte stužkou svázané Pocket Coffee, čokoládové pralinky se 100% kávou Arabica uvnitř. Drobné pralinky Giotto chutnají nejlépe nad společným šálkem kávy, s nímž vynikne jejich chuť, vrstva drcených oříšků a jemná krémová náplň.

Pro další inspiraci sledujte instagramový profil pralinek Ferrero, který naleznete zde.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu