New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Kabelky, bez kterých se toto jaro a léto neobejdete

Ačkoliv již jistě máte několik kabelek, které můžete vynosit na různé příležitosti, i letos se trendy obnovují. Pokud chcete do své sbírky přidat nějakou novinku, poradíme vám, na co se zaměřit a čemu se naopak vyhnout obloukem.
Tereza Spilková
——
15. března 2022

Foto: archiv Instagramu @emilisindlev

Na jaře je zkrátka vždy něco zvláštního ve vzduchu, protože nám naše mysl velmi často říká, že je čas na nové kousky do našeho šatníku, a to včetně nové (a nejlépe drahé a trendy) kabelky. Letos je to stejné, a tak ani tento rok nevíme, kterou vybrat dříve. Od malých po ty velké, od černých až po ty nejzářivější barvy. Designéři celého světa si letos dali opravdu práci a my váháme, která z nich je ta krásnější. Pokud máte stejné nutkání jako my, ale nechcete rovnou rozbíjet prasátko, můžete se následujícími siluetami jen inspirovat a tu svou najít za zlomek ceny. O jaké kabelky bude letos největší zájem? 

Jako každý rok se i letos na jaře objevují barvy, které rozzáří ulice. Od jasné růžové přes žlutou až po tyrkysově modrou. Po zimě to přece jen chce trochu osvěžení. Tvary však budou vévodit klasické, jednoduché a nadčasové. Y2K se stále hlásí ke slovu, proto se připravte na záplavu modelů ve tvaru croissant nebo baguette. A ani malé kabelky na rameno, do kterých se vám vejdou jen klíče a mobil, stále ještě neodcházejí do módního důchodu. Chybět nebudou ani netradiční tvary jako vaky nebo bucket kabelky s kulatým dnem. Abychom to shrnuli, i v oblasti kabelek jsou trendy mimořádně rozvolněné, a je tedy jen na vás, které dáte přednost. 

Jaké kabelky budou hrát letos hlavní housle v módním orchestru? 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu