New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Kabelka jako klenot

Jestliže se vám nechce vymýšlet nápaditý outfit, stačí jednoduchý look doplnit výrazným doplňkem. Co takhle kabelka, která působí spíše jako šperk?
Eva McMahon
——
2. července 2021

Foto: archiv Instagramu @judithleiberny

Není tajemstvím, že ženy milují šperky. Již samotná Kleopatra věděla, jak šperky dokáží vyzdvihnout ženský půvab. Ale co, když spojíme šperky s dalším oblíbeným doplňkem, jako je kabelka? Na tento koncept vsadilo několik společností, ať už těch známějších a stálejších, či novějších, a přináší tak na trh zdobné tašky, které září do dálky jako kus šperku.

Nyní, když je léto v plném proudu, se určitě vyplatí do takového kousku investovat. Jsou takovým způsobem výrazné, zajímavé a dokonale propracované, že oživí i ty nejjednodušší outfity. Pokud například zbožňujete klasiku v podobě džínů a bílé košile, v doplnění s jedinečnou kabelkou budete nepřehlédnutelná. Některé jsou velmi precizně zpracované a opravdu působí jako výrazný šperk. 

U kterých značek tyto klenoty hledat?  

Rosantica

Rosantica je jedna ze značek, která tvoří ikonické tašky a jejich zajímavé modely se houpaly na zápěstí hvězd jako zpěvačka Anne-Marie či herečka Jennifer Lawrence. Je to brand, který dělá také výrazné šperky a spojením kabelek a šperků vytvořil značku, jejíž popularita roste velmi rychle. Jejich poslední kolekce se inspirovala městy jako Miláno, Londýn či Paříž a najdete v ní kabelky ve tvaru Eiffelovky či známého Big Benu v Londýně.

Mae Cassidy

Mezi další značky, které tvoří nepřehlédnutelné skvosty, patří určitě britská značka Mae Cassidy. Tu založila Georgina Mae v roce 2017 a snaží se spojit ve svých modelech východ a západ. Při výrobě dbají na tradiční indické techniky a výsledkem jsou dokonale zpracované modely, v nichž budete zářit. Modelka Daisy Lowe i zpěvačka Paloma Faith si vybraly modely Mae Cassidy na významné společenské události.

Judith Leiber

Judith Leiber je jméno, které reprezentuje tento styl tašek na jedničku. Návrhářka tvoří doslovně klenoty, které mají precizní zpracování, jsou zábavné a jedinečné. Co třeba kabelka ve tvaru avokáda, která se třpytí do dáli? Zvolit můžete také tvar dortíku či ovoce. Jde vidět, že se inspiruje v běžném světe a tvoří vtipné modely, jež budou takzvanou třešničkou na dortu.  

A další...

Pokud jsou na vás předchozí modely moc výrazné, možná vás zaujmou ty od značky L’alingi. Mají decentnější prvky jako například perlovou obruč. Podobné modely se objevují i u značek, které se nesoustředí pouze na jeden styl, jako například Cult Gaia, která má v poslední kolekci zajímavou kabelku ve tvaru velké perly. Spousta známých módních domů, třeba Jimmy Choo nebo Miu Miu, do svých kolekcí také zařazují výrazné a třpytivé modely, v nichž budete za hvězdu.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu