New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Jaké boty budou trendy toto léto?

Boty o člověku leccos prozradí. Letošní trendy v oblasti obutí jsou bohaté. Tak jaká chcete být toto léto?
Tereza Spilková
——
9. června 2021

Foto: archiv Instagramu @rosiehw

Jaro i léto tohoto roku mají, co se módy týče, trochu protichůdné tendence. Na jednu stranu se nesou na vlně pohodlí, na kterou jsme si během pandemie zvykli. Na druhou ale oslavují návrat do života, který nám tolik chyběl. Popracovní přípravy na večer venku. Ten pocit, že lépe už vypadat nemůžete a že druhý den strávíte v pyžamu a pohodlí, si užijete o to víc. 

Kdybyste si měla vybrat jen jeden trend z letošního výběru trendy bot na léto, vsadíme se, že by to byla volba mimořádně složitá. Misky vah se totiž výrazně nenaklánějí žádným směrem. Záleží tak čistě na vašich preferencích. Budete v létě spíše za dámu v podpatcích, nebo se vrátíte do devadesátkové éry grunge a zvolíte žabky na platformě? Nejlepší je, že ať se rozhodnete jakkoli, každý trend si můžete přizpůsobit přesně na míru. 

Ať už se přikloníte k tomu či onomu, hlavně si nezapomínejte pořádně užívat života, který byl posledních pár měsíců téměř neexistující. Pryč s negativní energií a užijte si léto. Ať už budete mít na nohou cokoliv. 

Jaké boty vás provedou letošním létem? 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu