New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Jak nosit loňské trendy tuto sezonu?

To, že něco bylo v minulém roce hot módním trendem, neznamená, že by to letos bylo úplně mimo. Jsou zkrátka kousky, které nás jen tak bavit nepřestanou. A my víme, jak obléct trendy loňského jara a léta novým způsobem i v letošní sezoně.
Tereza Spilková
——
16. dubna 2022

Foto: archiv Instagramu @ thora_valdimars

Když se o něčem prohlásí, že je to trendy, automaticky se počítá s tím, že takový kousek čeká jepičí život. Pár fotek na Instagramu a několik týdnů na e-shopech s rychlou módou. I u trendů ale můžeme rozlišit několik kategorií. První jsou kousky pomíjivé, které jsou tak specifické a bez možnosti s nimi něco nového vymýšlet, že nás po pár otočkách přestanou bavit. Pokud vás u konkrétního produktu nenapadne hned v obchodě 6 způsobů, jak, kam a s čím z vaší skříně ho obléct, pravděpodobně se jedná o něco z této kategorie. Pokud jste po dané věci sáhla hlavně proto, že vám připomněla něco, co jste nedávno viděla na Instagramu, popadněte kabelku a utečte, než uděláte chybu.

Druhou kategorií jsou ale kousky nesmrtelné. Vždycky vypadaly dobře, spousta lidí je považuje za součást své uniformy již dlouhé roky, nyní se jim však dostává větší pozornosti. Tam patří třeba košile, obleky, tepláky, halenky s nabíráním, bílá tílka i minisukně. Pokud se vám podaří kousek vystopovat až do některé z minulých dekád, máte skoro určitě v rukou vítěze. Klidně si připlaťte, protože takové úlovky jednou s radostí oblékne i vaše dcera. U následujících tipů stačí jen nový pohled a můžete je nosit i tento rok a přitom si připadat, jako kdybyste je na sobě měla poprvé.

Jak nosit loňské trendy i toto jaro a léto?

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu