New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Jak na minimalistický šatník podle Rosie Huntington-Whiteley

Rosie má módu v malíčku. Jak její minimalistický styl vnést i do vašeho šatníku?
Tereza Spilková
——
20. července 2021

Foto: archiv Instagramu @rosiehw

Modelka, podnikatelka a módní ikona Rosie Huntington-Whiteley nás na Instagramu pravidelně zásobuje dokonalými outfity. Minimalismus, čistota a hravost. Tak by se dal popsat její signature styl, který doplňuje sportovními i rokenrolovými prvky. V jejím šatníku najdete značky The Row, Magda Butrym, Saint Laurent, ale i Zaru či Mango. Abyste byla stejně stylová, nemusíte hned prodávat svoji garsonku. Stačí znát pár základních pravidel, kterými se Rosie řídí. 

I Rosie si prošla obdobím různých módních experimentů a nezdarů. Vždycky ale spoléhala na kvalitní základy, které potom doplňovala netradičními barvami a výraznými doplňky. A proč zrovna její styl obdivují tisícovky žen po celém světě? Rosie dokáže být elegantní, ale nikdy nepůsobí nudně či usedle. Ideální model pro všechny pracující ženy, které se chtějí cítit pohodlně a zároveň vypadat upraveně a být ready na jakoukoli překážku, kterou jim den připraví. A my se do této početné skupiny rozhodně počítáme. Kdo má totiž ten luxus se během dne rychle běžet převléct? 

Velké kabáty, svetry, pletené šaty, ale i teplákové soupravy a džíny. Jaké kousky jsou základem šatníku Rosie Huntington-Whiteley

Tyto kousky jako by z šatníku Rosie vypadly! 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu