New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Gratulujeme výherkyni exkluzivního šperku Roberto Coin

Oslavy 25. výročí Harper’s Bazaaru na českém trhu byly veliké a nechybělo ani obdarování našich čtenářek. Jedna z vás dokonce vyhrála jedinečný šperk od klenotnictví Roberto Coin, které bylo jedním z partnerů oslav.
Redakce Harper's Bazaaru
——
23. prosince 2021

Foto: Jan Zátorský

Partnerem veškerých oslav 25. výročí uvedení Harper’s Bazaaru na náš trh bylo i italské klenotnictví Roberto Coin, ikona šperkařského průmyslu už více než 30 let. Od roku 1977 věnuje benátský návrhář šperků Roberto Coin svůj život vášni pro inovační design založený na hlubokých znalostech italského umění a řemeslné tradici. Jeho dílo je výsledkem vzrušujících cest mezi různými kulturami a krajinami se zkušeností výjimečné rovnováhy minulosti a budoucnosti. 

Klenotnictví v rámci oslav věnovalo Harper’s Bazaaru dva exkluzivní šperky. O jeden se soutěžilo na Instagramu Harper’s Bazaaru a druhý byl výhrou v tombole, která se odehrála v rámci narozeninového večírku v Kaiserštejnském paláci.

Výherkyní exkluzivního náhrdelníku Roberto Coin z kolekce Roman Barocco, inspirované římskou architekturou, z instagramové soutěže se stala paní Marcela. Ta si šperk v hodnotě 129 000 Kč převzala z rukou Štěpána Pokludy, sales and marketing managera Roberto Coin, přímo v obchodě značky v Pařížské ulici. My jsme u toho samozřejmě nesměli chybět. Na místě byla i šéfredaktorka Harper’s Bazaaru Nora Grundová, která měla radost z toho, jak nadšená byla naše čtenářka a výherkyně Marcela.

Což je pochopitelné. Komu by náhrdelník z růžového zlata zdobený diamanty neudělal radost, že? Ještě jednou gratulujeme a přejeme krásné zážitky s novým kouskem do vaší šperkovnice! 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu