New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Goldbergh uvádí novou kolekci zimního oblečení i limitovanou edici exkluzivních lyží

Ať už se chystáte na túru do hor, řádit na sjezdovce nebo se procházet v zimou proměněných městech, nepodceňujte počasí a vybavte se tím nejlepším. Luxusní značka Goldbergh představuje novou kolekci oblečení jak do města, tak na hory, a navíc i limitovanou edici exkluzivních lyží, které firma navrhla ve spolupráci se značkou Volant.
Lucie Švábenská
——
13. prosince 2021

Foto: archiv značky

Zasněžená zimní krajina má své kouzlo, ale ztrácí ho v ten moment, kdy po chvilce v ulicích či mezi kopci hor začnete promrzat na kost. Z toho vás zachrání kvalitní zimní oblečení, jehož výběr není radno podceňovat. A nebojte, rozhodně to neznamená, že vám bude zima, ale budete styloví, nebo budete v teple, ale budete vypadat jako sněhuláci. To již dávno neplatí a zas a znovu to potvrzuje práce luxusní značky Goldbergh, která představuje další krásnou kolekci plnou stylového oblečení podle posledních trendů. Kousky Goldbergh vám udělají jak krásnou siluetu, tak vás zahřejí na celý den i noc. 

Trendy na svahu i ve městě

Nová kolekce na zimu 2021/2022 vám nabídne vše, po čem toužíte – jednoduchý oblíbený styl černé barvy s bílou a červenou, ale také poslední trendy jako například divočejší zvířecí vzory (takový leopardí komplet v kombinaci s černou je za nás dokonalý!). Kromě těch v ní najdete i metalickou stříbrnou a zlatou, které dokonale odráží světlo nejen od bílého sněhu, ale prosvítí i šedivé zimní dny ve městě. Pokud jste však fanoušci výrazných barev a někdy i odvážnějších vzorů, potom nebojte. I na vás u Goldbergh mysleli a rozhodně si v nové kolekci vyberete, protože nechybí ani žlutá, výrazná zelená nebo růžová. Tyto styly si značka navíc drží jak v kolekcích oblečení na lyže/snowboard, tak i v oblečení na fitness a volný čas. 

Goldbergh si díky jedinečnému stylu, špičkové kvalitě a dokonalému zpracování oblíbila i řada módních osobností a světových influencerů a vědí proč, věřte nám. Značka pocházející z Nizozemska se během chvilky stala jednou z nejstylovějších a nejkvalitnějších značek oblečení na lyže a prodává se po celém světě, včetně České republiky. Najdete ji v obchodech David Sport (Praha, Harrachov, Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou) i online na: www.davidsport.cz.

Goldbergh x Volant

Navíc, letos se úplně poprvé Goldbergh spojil se značkou Volant, která patří ke světové špičce ve výrobě lyží. Společně navrhli a nechali vyrobit pouze 30 exkluzivních kusů jedinečných metalických lyží, samozřejmě ve zlaté barvě, a každý kus má své jedinečné číslo. V České republice se jedny tyto limitované lyže nacházejí (exkluzivně v David Sport), takže pokud hledáte něco opravdu speciálního, neváhejte. 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu