New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Gigi Hadid navrhla kapsulovou kolekci pro Frankies Bikinis

Ze spojení dvou dlouholetých kamarádek a talentovaných kreativních duší nemohlo vzejít nic špatného. Gigi Hadid a kreativní ředitelka Frankies Bikinis Francesca Aiello představují svou první společnou kolekci plavek a loungewear, které křičí léto, roztomilost a pohodlí.
Lucie Švábenská
——
26. dubna 2022

Foto: archiv Harper´s Bazaar US, Alana O’Herlihy

Gigi Hadid se stále více angažuje v módním průmyslu nejen na pozici modelky a nyní se vrhla na návrhářství. Její kamarádka Francesca Aiello, se kterou se znají již od dětství a mají za sebou nespočet společných vzpomínek na vyrůstání v Malibu, je zakladatelka a kreativní ředitelka značky Frankies Bikinis. S přicházejícím létem je jasné, že je třeba prezentovat nové designy, v rámci nichž se s Gigi spojila a společně vytvořily řadu, která je jakýmsi tributem na jejich společné zážitky. 

Z kolekce je cítit především inspirace časem stráveným na pláži a na rodinné farmě. Daly do ní také samy sebe a svůj vkus, což se odráží v sentimentálních potiscích a v lichotivých ženských střizích. Materiály vybraly lehké a barvy vyzařují léto na první pohled – bílá, světlounce modrá, béžová nebo sluníčkově žlutá. Celkově v rámci dvou dropů představí 98 kusů, které zahrnují jak plavky, tak loungewear, a to hned ve velikostech XS–XXL. 

„Během vyrůstání jsme dny trávily především v plavkách na pláži, takže to, že nyní můžeme společně navrhnout kolekci právě plavek a loungewear – něčeho, v čem jsme doslova vyrostly – pro nás znamená uzavření určitého kruhu,“ řekla webu amerického Harper’s Bazaaru zakladatelka značky Aiello.

Tvorbu kamarádek završila fotografka Alana O’Herlihy, která pro své přítelkyně z jejich kolekce nafotila překrásnou kampaň vystihující právě ten mood, kterým se Gigi a Francesca inspirovaly. 

První část uvedou online již 11. 5. 2022 a druhou hned 2. 6. 2022, vždy exkluzivně na webových stránkách frankiesbikinis.com, které zasílají i do České republiky. Jestli tedy nechcete promeškat příležitost mít doma kousek z režie Gigi Hadid, zapněte si odpočítávání, ať se vám kousky hned nevyprodají! 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu