New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Focení nové kampaně Weekend Max Mara Signature Collection se ujala talentovaná Gigi Hadid

Family Affair. Tak se jmenuje nová Signature kolekce Weekend Max Mara, v rámci které značka vsadila hned na dvě hvězdná jména – stylistku Gabriellu Karefa-Johnson a modelku Gigi Hadid. Obě byly ale tentokrát vsazeny do jiných rolí, než jsou běžně zvyklé.
Lucie Švábenská
——
22. března 2022

Foto: Gigi Hadid

Jaro je oficiálně tady, a tak je na čase udělat menší změny ve vaší skříni. Nezapomeňte do ní vnést barevnost a hravost, které jdou s teplejšími dny ruku v ruce. Stejně jako s novou Signature kolekcí Weekend Max Mara, která byla vytvořena ve spolupráci s newyorskou stylistkou Gabriellou Karefa-Johnson. 

Family Affair, jak byla nazvána, je zaměřena na individualitu osobnosti a také na to, jak se vaše jedinečnost promítá do vašeho stylu oblékání. Inspirací byla pro Gabriellu její vlastní rodina (jak již název napovídá), která ji provází i při volbě jejích vlastních outfitů. „Často říkám, že můj styl je mým dědictvím. Ta hravost a elegance, s jakou se má rodina obléká... Bez velkého přehánění mohu říci, že vše, co dělám a souvisí to s estetikou, je tak trochu rodinná záležitost.“

Při pohledu na kolekci budete mít pocit, jako byste se na chvilku vrátili do sedmdesátek, ale s moderním nádechem. A tak to má být. Kromě jejího původu našla inspiraci v mnoha barevných potiscích a výrazných střizích, které vám pomohou vyjádřit vaší jedinečnou osobnost hravou a zábavnou cestou. Kterým kouskem to bude? Volba je pouze na vás, variací je mnoho, stejně jako doplňků, mezi nimiž najdete například šátek, kabelku nebo čepice z denimu. 

Gigi v roli fotografky

Family Affair je významná nejen jednotlivými produkty, ale také kampaní, jejíhož focení se ujala slavná supermodelka. Rodina Hadidových je talentovaná v mnoha směrech a Gigi se čím dál více staví i na druhou stranu fotoaparátu, než jsme u ní zvyklí. Kromě záběrů ze svého běžného života, jež prezentuje na Instagramu Gi’sposable, má za sebou zachycení Versus Versace pro jaro 2017 se Zaynem Malikem a Adwoa Aboah nebo kolekce Miu Miu podzim/zima 2020. To, že má cit pro fotografii, nyní znovu prokázala díky spolupráci s Weekend Max Mara. Jen se přesvědčte sami...

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu