New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Carrie Bradshaw se zamilovala do kloubouků. Podívejte se do její sbírky

Zatímco v původním seriálu Sexu ve městě hlavní hrdinka žila pro svou sbírku bot, v pokračování kultovní série se na výsluní dostávají spíše klobouky a fascinátory. Podívejte se na modely ze sbírky Carrie Bradshaw, která tento polozapomenutý doplněk vrací zpátky do první módní ligy.
Veronika Scattergood
——
14. ledna 2022

Foto: Profimedia

O tom, jestli se pokračování Sexu ve městě v podobě nové série And Just Like That podařilo, nebo nikoli, se dohadují zarytí fanoušci i kritici. Co se ale tvůrcům povedlo určitě, je vytvořit hlavní hrdince Carrie Bradshaw šatník plný unikátních kousků. Střevíčky od Manola tentokrát ustoupily do pozadí (přece jen bolavý kyčelní kloub je prevít), ale na jejich místo hrdě nastoupily klobouky a fascinátory všech tvarů, barev a velikostí.

„Sarah Jessica Parker má zkrátka hlavu jako dělanou na klobouky!“ nechala se slyšet stylistka Molly Rogers, která šatník hlavních hrdinek vytváří společně s kolegou Dannym Santiagem. Carrie na pokrývku hlavy nezapomíná ani na pohřbu, ani na setkání se svými přítelkyněmi. Podívejte se na modely, které Sarah Jessica Parker doposud v seriálu předvedla.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu