New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Boty a kozačky, které vládnou zimě 2021

Chcete mít nohy v teple a zároveň být stylová? Máte pocit, že to nejde? Naopak! Letošní trendy dovolují mnohé, i teplo a styl zároveň. Zapomínat se ale nesmí ani na krásné kousky na speciální příležitosti.
Eva McMahon
——
6. prosince 2021

Foto: archiv Instagramu @paristexas_it

Venku přituhlo, nastal adventní čas a kromě užívaní si této překrásné předvánoční nálady je čas na to se stylově obout. Možná si přejete nějaké krásné boty jako nadílku, ale tápete, po kterých trendech se poohlédnout. A právě proto máme pro vás výběr bot, v nichž budete rozhodně in, a v některých dokonce v extrémním pohodlí. A to je na sněhu a v mrazivých dnech asi to nejdůležitější.

Hiking Boots neboli boty na túry

Světe div se, ale i přední návhraři se často inspirují lezením po horách a sportem. A proto jedním s trendů, kterých se nemusíte bát, jsou určitě tzv. hiking boots. Teplé a pohodlné jsou například ty ve spolupráci návrháře Nicholase Kirkwooda a Farfetch. Pozadu není ani značka Proenza Schouler, Moncler nebo Jimmy Choo. Tyhle boty jsou opravdu komfortní a budete v nich vypadat stylově. Vaše nohy vám určitě poděkují.

Kotníkové kozačky s masivní podrážkou

Kozačky s výraznou podrážkou se pořád drží na výsluní a mají stále více příznivců, přestože zpočátku z nich byla většina v rozpacích. Ale ani letošní zimu se nemusíte obávat módního faux-pas. Trend, který začala značka Bottega Veneta, dneska najdete snad v každé přední kolekci značky. Ať už je to Aquazzura, či vyhledávaní návrháři jako Stuart Weitzman, Valentino a jiní.

Jezdecké kozačky

Jak je vidět, návrháři se opravdu inspirují sporty. Jezdecké kozačky nenajdete jenom ve stáji prestižní značky Hermes, ani ostatní nechtějí být pozadu. A nám připadají velmi šik a také určitě nabízejí dostatek pohodlí. Ať už jsou to značky jako Ralph Lauren, či Givenchy, jezdecké boty jsou na vzestupu a je z čeho vybírat. Klasické černé jsou nadčasové, ale nemusíte se bát i přírodních tónů, jako je například hnědá.

Kozačky po kolena

Nesmíme zapomenout také na ženskost a tu nám určitě pozdvihnou sexy kozačky po kolena. Značka Paris Texas ví přesně, jak zkrášlit ženskou nohu, ale podobné modely najdete v kolekcích Jimmy Choo či Gucci. Nás uchvátily třpytivé kozačky Paris Texas, které z vás udělají královnu večírku. V těch budete zajisté vyčnívat z davu.

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu