New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Bílé džíny jsou novým základním kouskem šatníku

Není roční období, ke kterému by se denim nehodil. Přes zimu až po léto se tohoto materiálu nemusíte vzdávat. Poslední roky jsme si čím dál tím více oblíbili ale ten bílý. Jak ho obléknout toto jaro a léto?
Tereza Spilková
——
26. dubna 2022

Foto: archiv Instagramu @anoukyve

Jaro je chvílí pro nové módní objevy, nekonečné wishlisty a impulzivní nákupy. Především je to ale čas probouzení se ze zimního módního spánku. Že už jste se také nudili? Maxi kabáty a roláky jsou našimi oblíbenými základy šatníku, vždy ale pouze po určitou dobu roku a pak už se nemůžeme dočkat, až je zase složíme do vakuových pytlů a dlouho na ně nebudeme myslet. A ta chvíle, zdá se, právě přišla. Toto jaro a léto se ponesou ve znamení barev, zábavy, uvolněnosti a módní svobody. První vlaštovkou vašeho jarního šatníku můžou být třeba bílé džíny. Jak dát světu lépe najevo, že už jste připravená na novou kapitolu a nové začátky?

Bílý denim přináší spoustu nových možností kombinování. Není jednodušší způsob, než ho obléci s bílým tričkem, nebo košilí s černým sakem, anebo ho zakomponovat do outfitu tón v tónu. Bílá je sice na barevné stupnici od klasické světle modré vzdálená jen pár tónů, přináší však do vaší skříně řadu dříve netušených možností. A vy tak ze svého repertoáru získáte maximum. White denim je totiž v podstatě zcela nová disciplína. Designéři ho milují a influenceři nezůstávají pozadu. Podívejte se třeba na přehlídky Maison Margiela, Isabel Marant nebo Off-White, abyste zjistili, jak že to s těmi bílými džínami vlastně celé je. 

Jak si letos obléci bílé džíny? 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu