New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Znáte tyto momenty ze života topmodelky Evy Herzigové?

Česká republika může být právem pyšná na několik modelek, které uspěly po celém světě. Jednou z nich je také krásná Eva Herzigová. Stala se tváří mnoha módních kampaní, šla nespočet přehlídek a zazářila na nejednom červeném koberci. K dnešním narozeninám přejeme všechno nejlepší a mnoho dalších osobních a profesionálních úspěchů!
Eva McMahon
——
10. března 2022

Foto: Getty Images

Dnešní oslavenkyně topmodelka Eva Herzigová, často přezdíváná jako česká Marilyn Monroe, byla první Wonderbra modelkou, Victoria Secret andílkem a také tváří mnoha titulních stran módních časopisů. Ačkoliv má již rodinu, stále se modelingu věnuje a i v dnešní době je velmi vyhledávanou tváří. Módní domy se na ni stále obracejí při představování svých kolekcí a také jako ke své múze. Mohli jsme ji vidět dokonce i během posledních týdnů módy, kde uzavírala prestižní show Missoni, a objevila se také v kampani Giuliva. 

Nejenže byla ikonickou modelkou devadesátých let, stále je ozdobou mnoha červených koberců a prestižních módních událostí. Nezůstala však pouze u módy, k vidění byla také v několika filmech, včetně českého snímku Pohádkář. 

Kromě profesionálního života se jí daří také v tom osobním. Sice má za sebou nepovedené manželství s muzikantem Tico Torresem, ale nyní je šťastně provdaná za Gregoria Marsiaje a má 3 krásné syny. 

Pojďme se podívat na několik životních momentů nádherné Evy:

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu