New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Jaké impérium zdědí děti novopečené dvojnásobné maminky Kylie Jenner?

Kylie Jenner je žena úspěšná v mnoha směrech – modelka, influencerka, podnikatelka a nyní i čerstvá maminka dvou dětí. Jaké impérium jim v pouhých 24 letech již vybudovala?
Redakce Harper's Bazaaru
——
7. února 2022

Foto: Getty Images

Je to pouze pár hodin od momentu, kdy Kylie Jenner oznámila narození svého druhého dítěte a kdy se z této informace okamžitě stala ta největší novinka dne. Vliv rodiny Kardashian–Jenner je zkrátka stále obrovský, ba naopak, každým dnem ještě více roste. 

Od modelky k vlivné influencerce a business woman 

Kylie sice začala jako modelka, ale během pár let si vybudovala mocné impérium. V pouhých 24 letech je jednou z nejznámějších a nejmocnějších celebrit, a to nejen díky vlivu celé její rodiny a známé reality show, která se o nich točí – Keeping Up With The Kardashians. Se svými 309 miliony sledujících na Instagramu se stala vlivnou influencerkou, která udává trendy téměř každou přidanou fotografií. 

Svůj vliv si velmi brzy uvědomila, a to i díky vzniklému „skandálu“, když tvrdila, že má rty zvětšené pouze rtěnkou a tužkou, ale ve skutečnosti si je nechala vyplnit. Tento moment využila ke svému prospěchu a začala prodávat tzv. Kylie kity, které obsahovaly právě zmíněnou rtěnku a tužku na rty. Později založila dnes velmi úspěšnou kosmetickou firmu Kylie Cosmetics, která se každým dnem rozrůstá. Kylie doufá, že jednoho dne firmu převezme její dcera Stormi (kterou má s rapperem Travisem Scottem). Ta nedávno oslavila pouhé 4. narozeniny, ale už nyní je také hvězdou Instagramu. „Stormi je můj odkaz. Vychovávám ji k tomu, aby se stala chytrou, milou a cílevědomou ženou. Možná jednoho dne převezme Kylie Cosmetics,“ řekla Kylie americkému Harper’s Bazaaru. „Pokud tedy bude chtít.“

Kosmetické impérium

Kromě Kylie Cosmetics založila také Kylie Skin by Kylie Jenner, díky čemuž se značky krásně doplňují. To ale Kylie stále nestačilo. Do role matky se tolik vžila, že začala pracovat i na dětské kosmetice, kterou světu představila na konci loňského září. Kylie Baby by Kylie Jenner, jak značku nazvala, se stejně jako její ostatní projekty postupně rozrůstá a my můžeme pouze hádat, na co se ještě můžeme těšit. Maminka nyní již dvou dětí rozhodně nezahálí.

Módu má zkrátka v krvi

Není to však pouze kosmetika, ve které Kylie začala podnikat. V roce 2021 totiž nepředstavila jednu značku, ale hned dvě. Kylie udává trend za trendem, a tak se dalo očekávat, že svůj byznys rozšíří i o módní značku, kterou se stalo Kylie Swim by Kylie Jenner. 

Rodina je však na první místě

Přestože se to tak může zdát, Kylie poslední roky nevěnovala pouze práci, ale především své rodině, která se nyní rozrostla o dalšího člena, a Stormi tak má nového sourozence. I když byl vztah Kylie s partnerem Travisem Scottem velmi pestrý a plný zvratů, nyní dohromady tvoří šťastnou rodinku. „Když jsem se stala mámou, tak se pro mě vše změnilo,“ řekla Jenner. „Zbožňuji, že se ze mě každým dnem stává lepší osoba a že se neustále učím něco nového. Snažím se být tou nejlepší verzí sebe sama, kterou mohu být. Byl to sice náročný rok, ale na druhou stranu jsem ráda, že jsem mohla strávit velké množství času právě se svou rodinou.“

Již nyní je jasné, že Kylie svým dětem bude mít co předat – několik byznysů i šatník plný kousků od těch nejlepších návrhářů (na které si, jak víme, potrpí). Co dalšího má ještě v plánu? Kdo ví, ale rozhodně to nebude nic malého!

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu