New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Highlight letošního léta? Harper's Bazaar Beauty Day!

I tento rok nás čeká den plný relaxu, krásy a péče nejen o tělo, ale i duši. Mandarin Oriental Prague v rámci Harper's Bazaar Beauty Day otevře své brány již 11. srpna 2021!
Lucie Švábenská
——
16. července 2021

Foto: Ivan Kašša

Loňský červnový Wellness Day se v překrásném luxusním hotelu Mandarin Oriental na pražské Malé Straně mimořádně vydařil, takže jsme se pro velký úspěch rozhodli uspořádat akci v podobném stylu, tentokrát ale s menšími změnami a pod názvem Beauty Day, i během letošního léta. Sluníčko a odpočinek pro tělo i duši. Co víc si přát. Úžasný den krásy si s námi můžete přijít náležitě užít, a to již 11. srpna 2021. Vše se opět odehraje v krásném prostředí hotelu Mandarin Oriental. Moc rádi vás opět uvidíme!

Na co se letos můžete těšit? Moře informací & zen

Letošní Beauty Day je malinko poupraven, ale stále je na co se těšit! Především na uvolněnou letní přátelskou atmosféru, příjemný průběh akce, skvělý catering a spoustu zajímavých přednášek na aktuální beauty a wellness témata. Například se od zajímavých hostů-odborníků dozvíte světové novinky z oblasti výživy. Nebudou ale také chybět odborníci na skincare, make-up a další žhavé beauty issues. Jestli vás něco v této oblasti trápí, zde bude možnost se poradit. No a pokud ne, můžete načerpat informace o různých beauty novinkách. Kdo bude mít chuť se trochu rozhýbat a nabít se energií, může si pod vedením zkušených lektorů jógy nejen zrevitalizovat tělo a mysl citlivě vybranými ásanami, ale i zlepšit své dechové návyky, protože jak známo, správné dýchání je klíč ke zdraví a krásné pleti (nejen). Pokud dáváte ale přednost klidnějšímu odpočinku, můžete se naopak nechat unášet na vlně relaxu v jednom z nejkrásnějších spa v Evropě, které původně bývalo renesanční kaplí. Budete se zde také moci setkat s celou naší redakcí Harper’s Bazaaru včetně šéfredaktorky Nory Grundové. A aby toho nebylo málo, partneři akce si jako bonus pro účastníky připravili překvapení. Co to asi bude? 

Buďte při tom s námi! 

Jestliže si vás program letošního Beauty Day získal tak jako nás, nabízíme vám možnost si ho s námi řádně osobně užít! Na instagramovém profilu Harper's Bazaar budete mít již brzy jedinečnou možnost přihlásit se do soutěže o vstup na Beauty Day, a užít si tak den plný krásy a odpočinku. Stay tuned!

Kdo se tento rok zařadil mezi partnery tohoto exkluzivního eventu?  

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu