New online era is coming. Představujeme nový web HARPER'S BAZAAR

Beauty Day 2021 v podání Harper's Bazaar

Péče o své tělo a duši je jedna z nejdůležitějších věcí v našem životě, což nám potvrdila i celosvětová pandemie. V redakci Harper's Bazaar jsme si tedy řekli, že je na čase pro oboje něco udělat, a v hotelu Mandarin Oriental jsme uspořádali Beauty Day plný relaxace, pozitivní energie a novinek v oblasti krásy.
Lucie Švábenská
——
14. srpna 2021

Foto: Ivan Kašša

Po úspěchu loňského Wellness Day jsme se rozhodli pro další, podobně dokonalé odpoledne plné pohody, krásy, péče o tělo i duši a také setkání přátel Harper's Bazaaru. A musíme říci, že se letošní tentokrát Beauty Day, který se konal ve středu 11. 8. 2021, povedl minimálně tak dobře jako loňský Wellness Day. 

Kolem jedné hodiny odpoledne se otevřely brány hotelu Mandarin Oriental v historickém centru Prahy, kde se celá akce pořádala. Kde jinde vytvořit relaxační odpoledne plné krásy a odpočinku než v jejich zenové zahradě a elegantních vnitřních prostorách, že? Navíc nám a našim hostům tentokrát zpřístupnili i jejich krásné spa. Návštěvníci si tak mohli zarezervovat slot na 30minutovou masáž nebo na poradenství. 

Kromě spa se hosté mohli zúčastnit zajímavých přednášek našich 4 řečníků. Mezi nimi byl například Paul Bielak, který se rozpovídal o systému „pravidelného minimalismu“ a o tom, jak naučit tělo pracovat se stresem. Téma, které je kvůli pandemii možná aktuálnější než kdy dříve. Vendula Kociánová zase prozradila, co nám asi tak chce říct naše celulitida a o péči o tělo. Péči o tělo opět vystřídala péče o duši a to v podání Radka Ptáčka, který se věnoval vědě o štěstí a životní spokojenosti, kterou ne každý zatím našel. A nakonec se Denisa Říha Palečková pustila do diskuze o vědomé sexualitě a intimním zdraví. Dohromady se návštěvníci díky našim řečníkům tedy mohli zamyslet jak nad svou vnitřní, tak vnější krásou, včetně zdravého rozpoložení a životního stylu. 

Hned vedle přednáškového sálu byla možnost zúčastnit se jedné ze tří lekcí Namastery, které byly zaměřeny na jógu a barre. Návštěvníci se mohli v klidu převléknout v oddělené místnosti, užít si lekci a následně se převléknout zpět a pokračovat v příjemném odpoledni. Možností byla opravdu spousta, pro každého něco.  

Vše doplňovaly boudoiry našich partnerů, kde si hosté mohli vyzkoušet jejich novinky a dozvědět se o nich či jejich službách více informací. Mezi nimi byli Mercedes-Benz, Carollinum, Grand Beds, klinika Be Elite, Colbert MD, Envy Therapy, L’Oréal Professionnel, Foreo, Noili, Oslo Skin Lab, Líčírna Organics, Eye Eye Optic, Norská móda, Silky gang, Vermi by Dara, Florist Prague, Namastery, Cinzano, Lór, AcáiCzech a Philip Morris. V rámci pohoštění se o nás staral Prague Catering a Vinselekt Michlovský, kteří perfektní odpoledne dovedli k dokonalosti a postarali se o to, že hostům nic nechybělo. Tímto jim velice děkujeme za spolupráci a podporu. Samozřejmě nesmíme zapomenout na úchvatné prostory hotelu Mandarin Oriental, které pro naši akci zpřístupnil již druhým rokem. 

Celý event jste v průběhu středečního odpoledne měli možnost sledovat na našem Instagramu, ale pokud jste to nestihli, nebojte, o atmosféru, momentky a záběry z našeho Beauty Day nepřijdete. Na našem instagramovém profilu se za tímto krásným dnem stále ohlížíme, a navíc si zde můžete nejen pustit video, které krásně ukazuje pozitivní a příjemnou náladu celého odpoledne, ale také si můžete prohlédnout fotogalerie. První vás vezme zpět na akci díky překrásným momentkám a druhá je zase plná našich krásných hostů v inspirujících outfitech. Svou návštěvou nás poctili například Natália Selveková, Filip Vaněk, Michael Kováčik, Eliška Hradec Chomisteková nebo Daniela Peštová, jejíž texty můžete pravidelně vídat na stránkách Harper's Bazaaru. 

Objednejte si předplatné Harper‘s Bazaar

Časopis Harper‘s Bazaar
Předplatné

Podobné články

Sleduj nás
na instagramu