Zvládněte ráno po prvním sexu jako dáma

Vyjdete si s kamarádkami na skleničku, která se ale protáhne do ranních hodin, protože vás v baru osloví velice sympatický muž.

Foto: Shutterstock

Vy neodoláte jak lahodným drinkům, tak pozvání k němu domů. Ale co se bude dít ráno, až se střízlivá proberete u něho v posteli? Někdy bývají tyto ranní situace vypjaté až trapné. Ale ne každý chlap se chová jako největší nadsamec a borec. To znamená, že nemusíte po sexu odcházet z jeho bytu ponížená.

Zůstat nebo odejít?

Jestliže se probudí první, bude vyčkávat, až se probudíte vy. Potom zase bude dělat, že spí. Jednoduchá, leč velmi oblíbená taktika. Pokud byl sex jednorázovou záležitostí, ráno všechno končí. To myslím poznáte oba dva na první pohled. Víte, jak to bývá. V noci, když jste s ním tančila, vám připadal jako neodolatelný samec.

Jenže ráno, po vystřízlivění je realita zcela jiná. Abyste předešla trapnému momentu, vložte do toho humor. Buďte vtipná a slušně známost na jednu noc vyprovoďte ke dveřím. Někteří muži se do toho ale vloží sami. Cítí se tak nejistě, že přejdou rovnou do útoku a jsou nepříjemní. Tím pádem se nemusíte už vůbec přetvařovat. Rychle se rozlučte a pošlete namachrovaného samce domu.

Jaký jsem byl?

Můžete být jeho největší životní omyl, který se udál díky bujarému večírku, nebo se vy dva už nikdy neuvidíte, ale tuto otázku řeší muži po každém svém výkonu. U jednorázovek se chlapi snaží dostat ze sebe co nejvíce a mnohdy jsou odvážnější než v dlouhodobém vztahu. Prostě a jednoduše si užijí, ale zároveň si dají záležet, aby se jejich výkon rovnal tomu nejlepšímu milovníkovi planety.

Zato první sex v novém, ještě čerstvém vztahu, bývá neohrabaný, vystresovaný a o nějakém super milostném zážitku nemůže být ani řeč. Nejste ještě dostatečně sladění a pracují zde nervy z toho, co kdo má rád a co si k druhému můžete dovolit. 

Upřímně, jen totální blbec se vás na rovinu zeptá, jak skvělý byl v posteli. Ale to nezname­ná, že to nechce slyšet. Muž to chce vždy slyšet! Jak moc se mu to s vámi líbilo, že takový sex jste ještě nezažila a že umíte něco, čemu se někdo před vámi ani nemohl vyrovnat. Nemusíte ho vychvalovat do nebes, ale pokud se vám to opravdu tak líbilo, stačí ho jen lehce podpořit. Jemu se zvedne sebevědomí a vy si vždy přijdete na své.

Další schůzka?

Vypadá jako z reklamy, v posteli byl úžasný a vám se v hlavě začíná rodit myšlenka, že by to s ním nemuselo být špatné. Pokud se vás nesnaží rychle vypakovat ze svého bytu, je tu naděje, že i on myslí na to samé. Jednoduše mu dejte svoje číslo, jestli bude mít zájem, ozve se, pokud ne, zapomeňte na něj.

Čtěte dál