Zuzana Kubíčková představila kampaň k nové kolekci

Fotky vznikly pod taktovkou Anny Kovačič, v prostorách Invalidovny, kde se konal pražský fashion week. Harper's Bazaar má tu čest, představit kampaň exkluzivně jako první.

Foto: Anna Kovačič

Kampaň k nové kolekci Couture Zuzany Kubíčkové vznikla ve spolupráci s fotografkou Annou Kovačič, stylistkou Janou Kapounovou a scénografem Markem Cpinem.

„Spolupráce se stylistou se netýká jen samotného fotografování. Se stylistou spolupracuji na kolekci od začátku. Jany práce se mi moc líbí, sama jsem už měla možnost s ní mnohokrát spolupracovat a vím, že se na ní mohu 100 % spolehnout“, říká Zuzana.

Zuzana Kubíčková si spolupráci s kreativním týmem nemůže vynachválit. „Anna Kovačič nafotila kampaň pro letošní kolekci Pop a s výsledkem jsem byla velmi spokojená. Anna vidí věci tak, jak bych chtěla, „sedí to“ a je to poctivá fotka. Navíc Anna s Janou tvoří dobrý tvůrčí tandem. I modelka Eva Klímková pro mě byla jasná první volba. Je to supermodelka, už jsem s ní na jednom projektu pracovala a pro tuto kolekci se mi zdála ideální."

Zároveň dodává, jak vznikala celá kreativa. "Kampaň jsme chtěli nafotit tam, kde se konala prezentace, která otevírala podzimní MBPFW, takže set-up vznikal pro prezentaci i focení současně. Skleněné vitríny, veškeré dekorace a celé pojetí toho prostoru je práce Marka Cpina, známého scénografa, který mimo jiné dělá i kostýmy, a s nímž spolupracuji dlouhodobě.“

Celou kampaň kolekce Couture 2020 Zuzany Kubíčkové si prohlédněte v galerii.

 

Pokud jste si tvorbu Zuzany Kubíčkové oblíbili, máte jedinečnou šanci, pořídit si některý kousek z její kolekce Pop. Po roce se totiž v oblíbené kavárně CafeCafe otevírá další pop-up store. Lákadlem budou nová hedvábná pyžamka ve třech barevných provedeních - pudrové, tmavě modré a béžové, vždy s kontrastními paspulkami - a nové šifónové šaty. Ty budou k mání ve čtyřech barevných variantách: středně modrá, tmavě modrá, černá a krémová. 

Zavítejte do CafeCafe (Rytířská 10, Praha 1) kdykoli od 11. do 25. září mezi 11 až 19 hodinou. Pokud jste ještě neměli příležitost, seznámíte se s celou letošní kolekcí Pop i základní černobílou řadou. A dobrá zpráva pro mimopražské a časově vytížené: paralelně s kamenným pop-up storem zahajuje také provoz e-shopu www.popbyzk.com  

Čtěte dál