Postupně vám přinášíme zpovědi exkluzivní skupiny Harper's Bazaar Lovers. Nyní jsme krátce vyzpovídali Ivanu Mentlovou, Barboru Strýcovou a Grétu Slezákovou, a to dokonce společně s šéfredaktorkou Norou Grundovou, které jsme zastihli na focení limitované edice mikin. Získejte ji i vy a staňte se součástí Harper's Bazaar rodiny!
Foto: Matúš Tóth
Již po nějakou dobu se můžete v rámci všech našich platforem, online i v tisku, setkávat s výběrem úspěšných žen, které tvoří exkluzivní skupinu Harper's Bazaar Lovers. Tři z nich jsme pro vás nyní krátce vyzpovídali, společně se šéfredaktorkou Norou Grundovou.
Barbora: Columbus boty, Andy Wolf brýle a jednu speciální pánev na vaření.
Gréta: Já jsem strašně skromná. Zdraví, jízdu se psím spřežením a něco, co si přeji už hrozně dlouho, prsten od Cartier.
Ivana: Sama si průběžně plním přání po celý rok, nemám wish list, raději obdarovávám ostatní.
Nora: Mně se těžko odpovídá na otázku, co bych chtěla k Vánocům, protože já úplně všechno mám. Opravdu. Od oblečení, bot, knih, vůní přes obrazy, kuchyňské náčiní po retro nábytek, který miluji. Navíc jsem teď ve fázi, že se spíše věcí zbavuji, než že bych hromadila další. Takže co se týká materiálních věcí, tak bych si přála snad jen další rostlinu do bytu, protože těch není nikdy dost. Spíš toužím zase volně cestovat, letos jsem musela odložit dvě velké cesty, tak si celou bytostí přeju je uskutečnit v příštím roce.
Barbora: Pojedu na turnaj. Doufám, že už to půjde a budeme moci odletět v lednu do Austrálie.
Gréta: Moje vysněné místo není ani tak daleko - Korsika.
Ivana: Na naše oblíbené Maledivy.
Nora: Chtěla bych odletět na Srí Lanku. Alespoň na tři týdny. Procestovat tento ostrov skrz na skrz, vyzkoušet jídlo, chodit na masáže a naučit se něco nového z ájurvédy.
Barbora: Doufám, že budeme mít již sezónu, tak jak by měla být. A čeká mě Australian Open.
Gréta: To bohužel nevím. Člověk teď ani neví, co nás čeká za týden.
Ivana: V této době je těžké cokoli plánovat, ale ráda bych rozšířila svou značku o limitovanou konfekční řadu a rýsuje se spolupráce na kapsuli pro jeden známý online obchod.
Nora: V roce 2021 budeme dál pokračovat v našem krásném časopise Harper's Bazaar. Budeme dál rozvíjet naše téma „Fifty-fifty aneb půlka světa patří ženám“, protože si to skutečně myslíme a zaleží nám na tom. Také nás čeká oslava 25 let existence našeho časopisu na českém trhu.
Barbora: Přeji nejen čtenářkám, ale všem, aby tato těžká situace byla u konce. A opět bychom se mohli stýkat, objímat a líbat se.
Gréta: Všem bych nám popřála tradičně hodně zdraví, štěstí a spoustu optimismu.
Ivana: Všem bych přála hlavně hodně zdraví a štěstí!
Nora: Jsem přesvědčená o tom, že v nás rok 2020 probudil odolnost i mnoho skrytých talentů. Všem čtenářkám přeji, aby rozvinuly svoje talenty, aby se na ně spolehly a aby vzniklo něco jedinečného.
Foto: Matúš Tóth
Chcete se přidat do rodiny Harper's Bazaar? Začněte vlastnictvím této exkluzivní mikiny, kterých je pouze limitovaný počet! Jak však tuto elegantní a cool mikinu, která je ideální pro chvilky domácí pohody i jako casual outfit do ulic, získat? Aktuálně ji dostanete jako dárek k ročnímu předplatnému časopisu Harper's Bazaar!
Vyzkoušela je pro vás nejen celá redakce Harper's Bazaaru, ale také již zmíněné Harper's Bazaar Lovers - návrhářka Ivana Mentlová, tenistka Barbora Strýcová a modelka Gréta Slezáková - které její stylovost pouze dokazují. Mikiny v hodnotě 1 499 Kč jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu a díky jednotné unisexové velikosti M padnou velmi dobře, drobnějším ženám ve stylu „oversize“.
Neváhejte ale, tento exkluzivní dárek je limitovaný pouze pro prvních 200 předplatitelek.
Nabídka platí do 13. 1. 2021 nebo do vyčerpání zásob.