Zorientujte se v nové kolekci CCC, která obsahuje trendy pro podzim-zimu 2020

Sezóna podzim-zima 2020 je ve znamení robustní kotníkové obuvi, military stylu, ale také vysokých kozaček. Značky z portfolia CCC tyto trendy kopírují a milovníci stylové obuvi si budou mít z čeho vybírat.

Foto: archiv značky

Mnoho žen má slabost pro boty, a tak není divu, že s každým přicházejícím obdobím máme nutkání, si alespoň jeden nový pár pořídit. Co například od CCC? Značka Gino Rossi v aktuální kolekci dala přednost výrazné obuvi v military stylu a obuvi nad kolena, která evokuje příjemné spojení s rockovými koncerty pod širým nebem. Protože záleží na detailech, byla nejnovější kolekce obuvi CCC doplněna módními rekvizitami jako mini kapsičky, prošívání, třásně ve výšce kotníků, lesklé špičky a dalšími drobnostmi. Důležitou roli hraje navíc pečlivě promyšlená škála barev – vínová, olivová, čokoládová nebo černá. Nechybí ani aktuálně velmi módní barva vajíčkové skořápky, tedy barva eggshell.

Dalším důležitým bodem v letošních trendech je boho kovbojský styl, který si kolekce Gino Rossi doslova zamilovala. Nechybí dekorativní výšivky na kůži, imitace zvířecí kůže, prošívání, třásně a výjimečně podzimní barvy jako hnědá třešeň nebo slaný karamel.

V kolekci podzim-zima také opět nechybí vysoké kozačky. Nejmódnější jsou ty s diskrétně lesklým podpatkem, nezbytně nutný je poté model s bočním zipem a jemnou imitací semiše, ideální k dlouhým svetrům.

Kolekce se kromě dokonalých bot může pochlubit i stylovými kabelkami. Stejně jako u obuvi můžeme najít kabelky s imitací krokodýlí nebo hadí kůže. Nechybí však kabelky s prošíváním, hladké verze bez žádných dalších ozdob, nebo zde najdete výrazné kabelky, které zaujmou na první pohled, a i z obyčejného looku vykouzlí trendy styling.

Kolekce Gino Rossi je nyní dostupná v prodejnách CCC, na CCC.eu a v aplikaci.  

Čtěte dál