Zoë Kravitz se pochlubila svatebními fotkami

Pohádka Zoë Kravitz a Karla Glusmana zveřejněna!

Foto: archiv Harper's Bazaar UK

Herecké duo Zoë Kravitz a Karl Glusman se vzali již před šesti měsíci. Pár si ale brání své soukromí a tak možnost nahlédnout do "zákulisí" této události jsme dostali až nyní.

Slavný pár se bral již 25.6. v domě hereččina otce v Paříži. Svatba nebyla oficálně propagována, ale to neznamená, že se nejednalo o velkou událost. Novomanželé byli obklopeni svými nejbižšími a na svatbě nechyběly ani hereččiny slavné kolegyně ze seriálu Big little lies jako Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Laura Dern a Shailene Woodley. 

Foto: archiv Harper's Bazaar UK

Na předsvatební večeři Zoë zvolila outfit dle posledních trendů. Cyklistické šortky s bílou podprsenkou a přes to síťované šaty, které navrhl Danielle Frankel. 

Svatební róba pravděpodobně všechny překvapila. Byla k zahlédnutí již na fotografii zveřejněné na počest narozenin Alexandera Wanga, což naznačuje, že měl model na svědomí. Herečka zářila v bílých baletem inspirovaných šatech v délce nad kotníky, které navodily nádhernou romantickou atmosféru. Doplnila je pouze čistými boty na malém podpadku, jednoduchým sepnutím vlasů s čelenkou a jemnými náušnicemi. Tento look zaručil, že herečka vypadala jako anděl. Na party se poté převlékla do nádherného kompletu uplé sukně a korzetu, který byl už v klasickém "Zoë" stylu. Nutno ale říci, že ve všech třech designech vypadala nádherně.

Posuďte sami!

Čtěte dál