Znovuzrození Renée Zellweger: Z buclaté Bridget Jones se stane zářící Judy Garland

Nepovedené plastiky jsou zapomenuty. Americká herečka slaví návrat na stříbrné plátno hned několika sexy rolemi.

Foto: archiv

O poslední velkou roli zavadila v roce 2016, kdy se opět proměnila v baculatou Bridget Jones ve filmu Dítě Bridget Jonesové. Od té doby na sebe upozorňovala většinou jen nepříliš zdařilými kosmetickými úpravami, které nechávaly čtenáře bulvárních plátků hádat, kdo že to vlastně je. Držitelka Oscara za Návrat do Cold Mountain ale v současné době zažívá doslova “renéesanci”. 

Pokud máte Netflix, můžete si ji od 24. května užít v nové desetidílné sérii s názvem What/If. Hraje velmi sexy bohatou ženu jménem Anne, která mladému novomanželskému páru, který má hluboko do kapsy, udělá zvláštní nabídku. Jaká přesně to je nabídka, zatím není jisté, ale tušíme, že se tvůrci inspirovali filmem Neslušný návrh. Každopádně první ukázky vypadají slibně, napínavě a velmi sexy.

Judy Garland patří k největším legendám Hollywoodu. Všichni si ji pamatují jako roztomilou dívenku, která sladkým hláskem v černobílé klasice Čaroděj ze země Oz zpívá píseň Over the rainbow. Herečka, která se v prostředí filmu a muzikálů pohybovala již od útlého dětství, ale začala psychické vypětí “léčit” alkoholem a prášky. Se závislostmi se pak potýkala až do své smrti 47 letech, kdy se omylem předávkovala. 

Právě na odvrácenou stranu její slávy nahlíží nový snímek Judy, v němž září právě Renée Zellweger. Tentokrát je opět téměř k nepoznání - vžít se do role jí pomohla krátká paruka, kontaktní čočky i složité filmové líčení. Aby se Zellweger proměnila v obdivovanou legendu, strávila v maskérně každý den dvě hodiny. Světová premiéra filmu Judy je naplánovaná na 27. září.

Čtěte dál