Znáte ty správné kroky vaší každodenní péče? K jejich objevení stačí jedno selfie.

Posilněte svou pleť a dodejte jí potřebnou hydrataci. Vichy Minéral 89 je prvním krokem správné péče. Pro další kroky stačí vyzkoušet virtuální návštěvu dermatologa. Požádali jsme tři ženy, aby aplikaci otestovaly.

Krokem, kterým nikdy nešlápnete vedle, je určitě Minéral 89 Hyaluron-Booster. Ten vám každý den zaručí zářivou, hydratovanou a zdravě vypadající pleť. S drobnými vráskami i kruhy pod očima si lehce poradí oční booster Minéral 89 s obsahem kofeinu.

Foto: archiv klienta

Další kroky? Zkuste Vichy SKINCONSULT AI!

Péči profesionálního dermatologa se nic nevyrovná. Jenže návštěva odborníka je časově náročná a může být drahá. Proto laboratoře Vichy vyvinuly spolu s dermatology unikátní beauty-tech novinku, která zhodnotí stav vaší pleti z jediného selfie. 

Požádali jsme tři inspirativní ženy, aby aplikaci otestovaly. Podívejte se na výsledky: 

Petra Novotná, módní koučka @petramikado

Petře aplikace doporučila zaměřit se zejména na vrásky pod očima a nedostatek jasu pleti. Jako silnou stránku vyhodnotila méně viditelné hluboké vrásky.

Debora Kellovská, infuencerka (18), @deborakellovska

Debora má podle aplikace smíšenou pleť s nízkou mírou hlubokých vrásek. Algoritmus jí doporučil na míru produkty z řady Hyaluron-Booster jako prevenci vrásek pod očima a nedostatku jasu pleti.

Karolína Krézlová, herečka (33), @karolinakrezlova 

Karolína se z výsledků dozvěděla, že stav hlubokých vrásek je u ní lepší než u 75% žen jejího věku. Také dostala doporučení na produkty, které sníží viditelnost pórů a rozjasní její pleť.


Dopřejte si i vy přesnou analýzu své pleti během pár sekund. Není třeba stahovat žádnou aplikaci, na SKINCONSULT AI se dostanete přímo z webu VICHY.CZ

Foto: archiv klienta

Čtěte dál