Známky stárnutí, únavy a stresu odstraní(te) mrknutím oka

Partie, která obvykle prozrazuje skutečný věk jako první, zůstane díky Total Eye Lift - expertovi na dokonalé oční okolí - beze stopy.

Archiv klienta Clarins 

Tenká kůže okolo očí s nedostatečným hydrolipidickým filmem je zvlášť citlivá, nejen v případě UV záření. A protože se první známky stárnutí začínají projevovat právě v této oblasti už okolo 25 let věku, představuje značka Clarins specialistu na péči o oční kontury - Total Eye Lift, jenž má navíc schopnost pomáhat v každé dekádě s jinými obtížemi:

Když je vám 25: rozptýlí tmavé kruhy, otoky a známky únavy, které se objevují, když máte nedostatek spánku nebo procházíte stresem. Kontury jsou díky němu zářivé, osvěžené a pružné.

Když je vám 40: pozvedne povadající oční víčka, vyhladí vrásky a přepne oči do bdělého režimu - pro intenzivně zářivý pohled.

Když je vám 50: vyplní pleť okolo očí a docílí tak viditelně mladistvějšího vzhledu.

Archiv klienta Clarins 

Gelově-krémová textura přípravku je obohacená o vosk z akácie a organickou harunganu, které vyplní, vyhladí a pozvednou často namáhanou a křehkou oblast očních kontur. Vosk z akácie je přitom směsí ochranných, vyživujících a vyhlazujících mastných kyselin, zatímco harungana je stejně účinná jako retinol, jen šetrnější k pleti. A pokud jde o anti-ageing, je tou nejefektivnější aktivní ingrediencí u Clarins.

Přípravek Total Eye Lift se jednoduše postará o vše, co stojí v cestě maximálnímu omlazení a prozáření očí. To znamená, že nechá zmizet otoky, tmavé kruhy, jemné linky, vrásky i nejednotný tón pleti. A to vše prostřednictvím složení, které je z 94 % přírodního původu. Nelze opomenout, že zkrášluje řasy a je vhodný i pro citlivé oči nebo nositelky kontaktních čoček.

Archiv klienta Clarins 

Čtěte dál